zpátky

Nakupujte v obchodech Vivantis přes mPeníze

Máme pro vás další aktuální novinku, od konce května mohou všichni klienti mBank nakupovat přes mPeníze v rodině internetových obchodů české společnosti Vivantis a.s., která se tím stává významným partnerem mBank a Seznamu.

Kromě elektroniky a oblečení se Vivantis specializuje na prodej parfémů, hodinek, šperků a produktů pro zdraví a krásu. Zboží můžete nakupovat v šesti vzájemně propojených obchodech: Parfemy.cz, Krasa.cz, Prozdravi.cz, Sperky.cz, Hodinky.cz a Nakupnicentrum.cz. Společnost Vivantis je jedním z největších obchodů na českém internetu, držitelem certifikátu SOAP, členem APEK a pravidelně se umisťuje v žebříčku Web Top 100.

Protože ne všechny obchody zapojené do projektu mPeníze využívají služeb prověřování kvality třetí stranou, aktuálně jsme na mFóru otevřeli diskusní vlákno na toto téma, kde mohou reagovat jak zákazníci, tak obchodníci. Vašim příspěvkům se budeme pravidelně věnovat i my, abychom přispěli ke zvýšení spokojenosti zákazníků nakupujících přes mPeníze.

V nejbližší budoucnosti plánujeme mPeníze rozšířít do oblasti služeb a zejména cestování. Kromě jiného se můžete těšit na nový vzhled webu mPeníze více zaměřený na informace pro nakupující. Pro obchodníky se snažíme stále optimalizovat procesy týkající se účtu i propagace.

Budeme rádi za vaše názory i připomínky a pokud jste s mKONTEM (které je základem mPeněz) spokojeni, ještě stále pro něj můžete hlasovat v soutěži Zlatá koruna, která se pomalu blíží do finále.

Ivana Hájíčková Ivana Hájíčková / mBank
mPeníze
ivana.hajickova -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Aktuality, Produkty