zpátky

Nakupujte v obchodech Vivantis přes mPeníze

Máme pro vás další aktuální novinku, od konce května mohou všichni klienti mBank nakupovat  přes mPeníze v rodině internetových obchodů české společnosti Vivantis a.s., která se tím stává významným partnerem mBank a Seznamu.

Kromě elektroniky a oblečení se Vivantis specializuje na prodej parfémů, hodinek, šperků a produktů pro zdraví a krásu. Zboží můžete nakupovat v šesti vzájemně propojených obchodech: Parfemy.cz, Krasa.cz, Prozdravi.cz, Sperky.cz, Hodinky.cz a Nakupnicentrum.cz. Společnost Vivantis je jedním z největších obchodů na českém internetu, držitelem certifikátu SOAP, členem APEK a pravidelně se umisťuje v žebříčku Web Top 100.

Protože ne všechny obchody zapojené do projektu mPeníze využívají služeb prověřování kvality třetí stranou, aktuálně jsme na mFóru otevřeli diskusní vlákno na toto téma, kde mohou reagovat jak zákazníci, tak obchodníci. Vašim příspěvkům se budeme pravidelně věnovat i my, abychom přispěli ke zvýšení spokojenosti zákazníků nakupujících přes mPeníze.

V nejbližší budoucnosti plánujeme mPeníze rozšířít do oblasti služeb a zejména cestování. Kromě jiného se můžete těšit na nový vzhled webu mPenize.cz více zaměřený na informace pro nakupující. Pro obchodníky se snažíme stále optimalizovat procesy týkající se účtu i propagace.

Budeme rádi za vaše názory i připomínky a pokud jste s mKONTEM (které je základem mPeněz) spokojeni, ještě stále pro něj můžete hlasovat v soutěži Zlatá koruna, která se pomalu blíží do finále.

Ivana Hájíčková Ivana Hájíčková / mBank
mPeníze
ivana.hajickova -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Aktuality, Produkty

Komentáře (7)

Vložit komentář

souhlasím, na BEZVA-CENY.CZ také nakupuji, ale zatím tam opravdu nemají mpeníze, ale co, je mi celkem fuk zda to pošlu přes mpeníze nebo příkazem, mají to tam do prá minut tak jako tak. Ale prý už to mají v řešení, takže se tam dočkáme i mpeněz.

Dobrý den, mě tady osobně chybí internetový obchdodní dům Bezva-ceny.cz. Rád tam nakupuji, mají dobré ceny, mnoho zboží tam je skutečně nejlevnější a navíc si nemohu vynachválit jejichpřístup k zákazníkovi. Navíc vím, že mají mbank, ale zatím tam postrádám mPeníze. Jinak naprostá spokojenost a DOPORUČUJI VŠEM!
S Vivantisem moc dobré zkušenosti nemám, kdysi jsem nakupoval na jejich obchodech krasa.cz, hodinky.cz a jiných, doručení bylo dlouhé, nikdo se tam se mnou ani nebavil, když jsem chtěl se dotázat na objednávku a párkrát mi přišlo zboží rozflákané a jen tak halabala zabalené. Dobré zkušenosti mám ještě s Alza.cz a okcomputer.cz, taktéž doporučuji.

Ja jsem to osobne uz vyuzil pri platbe aukro poplatku a myslim ,ze je to super penize behem par minut na aukru.

Nešlo by třídit seznam obchodů podle prodávaného zboží, místo podle abecedy? Některé názvy domén nic konkrétního neříkají. Děkuji.

Jestli můžu jeden detail - obávám se, že spousta uživatelů ani neví, co je to cookies. To varování hned u logovacího okýnka pak pro ně vypadá strašidelně.

celkem nezajímavé, co třeba identifikace příchozích plateb u vás koukám neřešitelný problém,
mpůjčka plus stále nic, kontokorent, atd.tohle si myslím že nás zajímá

Za komentáře předem díky!