zpátky

Plánovaná odstávka systémů mBank 24. května

Vážení Klienti,
chtěli bychom vás upozornit, že z důvodu plánované údržby vnitřní infrastruktury nebude dostupné v noci 24. května (ze soboty na neděli) od 1:00 do 5:00 Internetové bankovnictví mBank, v téže době také nebudou autorizovány transakce platebními kartami. Omlouváme se za případné komplikace.

Jinak bych ještě rád zmínil tiskovou zprávu o výherkyni 2. kola mKlubu - stala se jí Petra Talašová, i touto cestou gratulujeme :) Nezapomeňte také hlasovat na mFestivalu - konkurence je velká, a to ve všech kategoriích. Zejména videa stojí za to...

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk / mBank
1. bankovní bloger v ČR
adam.zbiejczuk -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (25)

Vložit komentář

Konečně jsem po třech dnech obdržel své peníze. Ani slovo omluvy a hlavně jsem přišel o 90 Kč za zcela zbytečný hovor s operátorkou, která nemá v podstatě žádné informace a kompetence něco vyřešit. Celkově jsem hrubě znechucen a v podstatě nucen hledat jiné vhodné řešení uložení svých peněz.
Je dobře pokud nic nechcete. V podstatě tragický způsob řízení.

zbiejc....
Velice špatné mínění a hlavně žádná činnost ! Prostě žádný email a ani zpráva podaná jiný způsobem. Další text je kopie odeslaná na kontaktní email jako reklamace.NETELEFONUJTE NIKDO NA TEL.LINKU. ZAPLATIL JSEM 90 KČ A STÉJNĚ NIC NENÍ VYŘEŠENO. POUZE SLIB O DODRŽENÍ LIMITU DANNÝM ZÁKONEM. KDO NEVÍ, TAK DÉLKA JE AŽ 30 DNÍ. I TAKOVÉ ODPOVĚDI SE DOČKÁTE.

Dobrý den,
opakovaně a důrazně vás žádám o okamžité sjednání nápravy z důvodu pokračování hrubé závady ve vašem softu. Jako přílohu a důkaz o marné snaze dostat se ke svým penězům posílám kopie ústřižků vydaných bankomatem. Svoji velice pomalou činností a spíše nečinností, způsobujete nemalé problémy s plněním našich povinností vůči jiným. Pokud nebude do dnešního večera situace vyřešena, podám trestní oznámení na mBanku. Prostě takový bordel bez udání důvodu a s velice slabým přístupem nebudu tolerovat.
Dvořáček Jiří

Musím se zastat přispěvatele J.D. Mně taky ještě v ponělí odpoledne nešlo vybrat z bankomatu. Podařilo se i to až večer.

JD: problém podle mého názoru bude jinde než v nefunkčních výběrech - výběry fungují, takže bych to odhadoval spíše na problém s Vaší kartou. Pro prověření bychom ale potřebovali vědět více - již jsem Vám poslal zprávu na Váš e-mail s prosbou o kontaktní údaje.

Co se týče zpráv o posunutí ranního času zprovoznění systému, nemám na toto téma aktuálně další informace, případný update ode mě můžete čekat zítra. Za případné komplikace se samozřejmě omlouváme.

Může mi konečně již někdo říci, kdy se dostanu ke svým penězům na účtu ? Proč stále nejde výběr z bankomatů ? Zkoušeno v 16:08 hod. Na co jsou tyto stránky, když informace jednoduše chybí.

už je to dobré. Jak se má ale vědět, zda je problém na hodinu nebo na dny, když podle oznámení by problém neměl být žádný...

S tou technikou je to "vtipné". Web je po těch "úpravách" tak pomalý, že je až nepoužitelný.

Proč nejde ještě v 10:30 hod výběr z automatů ? Schválně se ráno před návštěvou marketu dívám na vaše stránky. Sakra, to je tak těžké dodat aktuální informaci !!! Opět super odvedená práce.

No je 8:30 a nejde mi si přehodit peníze z účtu na účet. Jsem zvědavý, jestli se dočkám. Fakt příjemné. Díky všem, kteří jsou v této práci zainteresovaní.

sem rozhorcen v nejvyssi mire jsem na nádraží chci na jízdenku v domnění že vše už funguje a ejhle nic....
sem zvědav co mi na zo napíšete pane Adame Zbiejczuku ,přemýšlím o přestupu k jiné bance a to dosti tvrde s tím jak mrznu na pražském nechutném nádraží. Děkuji mile rád si s vámi popovídám emajl máte

VY ***** JE 5:30 a FURT TO NEJDE !!!! NEMUZU ANI VYBRAT Z ********* BANKOMATU....ASI VAS ZAZALUJU !!!! (editováno 25/05 vulgarity)

komu se to nelíbí vyzkoušejte LBBW Bank CZ a.s. zdarma ve všech měnách i podnikatelé 100% kapitál německo karta a internet zadarmo samo!Spoření 2,5%, ale vybereš kdy chceš bez obstrukcí.

9) Já bych doporučil posílat oznámení emailem a SMS, ale také doporučenou poštou nebo ještě lépe osobně pomocí kurýra ;)

RSS funkční, mailem ani SMSkou PROBOHA NE!!! a jednou za čas to vypnutí v pozdních nočních hodinách a navíc o víkendu přežijete, šmarja - někteří mi připadají vážně...

A RSS opět nefunkční!!!

Zkuste prosím nabízet jen funkční služby ... Děkuji ....

proboha jen žádné rozesílání emailů! Zas by na pár dní přestal fungovat email pusch :-)

já bych informace o plánovaných odstávkách rozesílal klientům mailem nebo i SMSkou :)

hluché kolegy klienty máme, to už se ví dávno. Mezi 250tisíci lidmi se tedy vyskytne i několik slepých :-) [bourac]

tady je asi nekdo slepej,vdyt to je na prihlasovaci strance do IB,ze bude odstavka

a nezdá se Vám to už trošku na palici? Každé dva měsíce dělat odstávku systému i se zablokováním karet!?! A vyvěsit to jenom na mBlogu? Co takle takové důležité informace rozeslat na E-maily nebo to napsat na přihlašovací stránku do elektronického bankovnictví!!! To už vážně uvažuji že se vrátím ke své původní bance. Budu sice něco platit, ale za to dostanu výrazně lepší servis, spolehlivý systém, kvalitní a propracovanou infrastrukturu banky, žádné sliby ale funkční služby a hlavně mi tam nebudou vyset žádosti o zřízení podúčtu rok!
Pokud by Vás to zajímalo tak žádost č.: GMP072774927 založena 4.5.2008, stav 0% (účet funkční) a žádost č.: GMP000321974 založena 20.3.2009, stav 90% (účet po tom co Vám všichni vynadali taky funkční).

Mně jen fascinuje, jak je možné, že nebudou fungovat ani platebky. Vždyť když má jakákoli jiná banka odstávku systému,tak platebky fungují. No, chudáci ti, co jsou v zahraničí.

[1] to by se to nesmělo dělat ručně. Člověk má tendenci zapomínat a potom zůstane zobrazeno to méně podstatné a důležitá informace zůstane ukrytá.
RSS korektně nefunguje dodnes, byť bylo a je na problémy s načítáním upozorňováno :)

nejlepsi by bylo posilat takoveto zpravy na e-mail

Doporučoval bych naučit se češtinu ;-).

doporučoval bych, aby zpráva o odstávce byla vyditelná už z hlavní stránky a ne až po rozkliknutí blogu.