zpátky

mPeníze na Aukro.cz

S radostí vám oznamujeme, že se mezi internetové obchody s platebním systémem mPeníze zařadil další významný partner. Na inzertním serveru Aukro od dnešního dne také můžete platit přes mPeníze!

Přání mnoha našich Klientů se stalo skutečností, od dnešního dne je možné díky mKONTU nejen bezplatně prodávat a nakupovat, ale i platit inzerci a další služby Aukra přes platební systém mPeníze. Již od startu mBank bylo pro nás Aukro specifické – zejména díky tomu, že převody v rámci mBank, které jsou okamžité, se staly mezi uživateli Aukra velmi populární, protože zrychlují samy o sobě obchodování. Snaha na obou stranách byla korunována úspěchem, za což bych ráda poděkovala zejména projektovému manažerovi Aukra Václavu Böhmovi - za přátelský přístup a vynikající spolupráci.
 
Aukro právem patří mezi prvních pár vlaštovek, či spíše čápů :o)  Další obchody jsou buď v některé z fází jednání či implementace, seznam zapojených obchodů už čítá více než 60 položek. V dohledné době vám zde navíc mám v úmyslu představit další, zejména velké servery, jejichž jména vám zatím ale nemohu prozradit. Nedávno posílil mPeníze nový kolega a projekt hned nabral na minimálně dvounásobných obrátkách, takže je na co se těšit.
 
Zdravím všechny čtenáře blogu z Barcelony a omlouvám se za svou stručnost, slibuji, že na případné dotazy se budu snažit reagovat co nejdřív.

Ivana Hájíčková Ivana Hájíčková / mBank
mPeníze
ivana.hajickova -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Aktuality, Produkty