zpátky

mPeníze na Aukro.cz

S radostí vám oznamujeme, že se mezi internetové obchody s platebním systémem mPeníze zařadil další významný partner. Na inzertním serveru Aukro od dnešního dne také můžete platit přes mPeníze!

Přání mnoha našich Klientů se stalo skutečností, od dnešního dne je možné díky mKONTU nejen bezplatně prodávat a nakupovat, ale i platit inzerci a další služby Aukra přes platební systém mPeníze. Již od startu mBank bylo pro nás Aukro specifické – zejména díky tomu, že převody v rámci mBank, které jsou okamžité, se staly mezi uživateli Aukra velmi populární, protože zrychlují samy o sobě obchodování. Snaha na obou stranách byla korunována úspěchem, za což bych ráda poděkovala zejména projektovému manažerovi Aukra Václavu Böhmovi - za přátelský přístup a vynikající spolupráci.
 
Aukro právem patří mezi prvních pár vlaštovek, či spíše čápů :o)  Další obchody jsou buď v některé z fází jednání či implementace, seznam zapojených obchodů už čítá více než 60 položek. V dohledné době vám zde navíc mám v úmyslu představit další, zejména velké servery, jejichž jména vám zatím ale nemohu prozradit. Nedávno posílil mPeníze nový kolega a projekt hned nabral na minimálně dvounásobných obrátkách, takže je na co se těšit.
 
Zdravím všechny čtenáře blogu z Barcelony a omlouvám se za svou stručnost, slibuji, že na případné dotazy se budu snažit reagovat co nejdřív.

Ivana Hájíčková Ivana Hájíčková / mBank
mPeníze
ivana.hajickova -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Aktuality, Produkty

Komentáře (22)

Vložit komentář

No já jsem mPeníze ještě nezkusila, ale jak jsem pročítala návod a příspěvky tady,tak se zdá, že by mělo jít o bezpečnější a rychlý převod peněz.
Takže tedy nechápu. Do té zjednodušené verze IB se přihlašuji stejnými přihlašovacími údaji jako na běžné konto? Co je potom na tom bezpečnější? Očekávala bych spíš nějaký přihlašovací nick s heslem + potvrzení SMS a limity pro platbu přes mPeníze.
Přece nebudu v internetové kavárně vytahovat z kabelky svoje číslo klienta a psát na cizím PC svoje heslo. To si radši počkám a udělám to doma na běžném kontu – pro jistou :)

pro Michala: "...jde o polskou spolecnost (Aukro), ze mBanka nebude..." Aukro je česká filiálka polské společnosti Allegro. Dále na tom aukčním serveru (ostatně jako na každém) je každý svého štěstí strůjcem, a pokud tam nakupujete Vámi popsaným způsobem, tak jste nejspíš -bez urážky- hlupák. Byla by výhoda platit na Aukru mPenězi i za zboží a nejen za "služby"

Dobrý den, paní Ivano, pokud mám dobré informace, tak Aukro není inzertní server, ale aukční server. Trocha pozornosti by neškodila při informování klientely!

Na Aukro platím jednou za uherský rok - takto nelze platit prodávajícím, takže je to na ... lejno...

AUKRO: tam nakupuje jen ten, kdo nerozumi penezum. Casto videt, ze "nekdo" prodava zbozi drazsi, jak je v obchode a kupujici to drazi...
Kdyz vydrazite, nejednou se stane, ze dostanete poskozene zbozi, nefunkcni zbozi a bez zaruky.
Doufejme jen, ze kdyz jde o polskou spolecnost (Aukro), ze mBanka nebude nasledovat jejich priklady a sidit vkladatele.
Zatim si mBank vede celkem dobre, az na ty uroky = GeMoney je ma 3,6 % !!!
No vzdyt mBank se vzbudi a jiste je upravi...

Poslat zprávu

Všem děkuji za vesměs pozitivní reakce, jsem ráda, ať už využíváte pro platbu mPeníze nebo mKreditku. Platba mPenězi je ovšem z pohledu zákazníka o něco bezpečnější a mKreditku nebo mPůjčku si už nyní můžete k úradě mPenězi vybrat také.

Co se týká mého nového kolegy, Nick S možná nezná pojem synergie ;-)

Článek jsem skutečně psala dřív, je vidět, že našim klientům zkrátka nic neunikne :-) Každopádně ke spuštění Aukra a zveřejnění článku skutečně došlo podle plánu až 7.4., kdy jsem byla na dovolené.

Platba na Kasa.cz:
Příčina byla opravdu někde jinde, Tom už obdržel odpověď ode mě i od dalšího pracovníka Kasy.cz. Fyzická platba proběhne přibližně stejně rychle jako když si převádíte peníze například mezi účty eMax a mKONTO.

Roční trvalé příkazy:
Také už jsem ho na svém mKONTU potřebovala a chápu vás. Každopádně já jsem to vyřešila jednoduše po svém a platím půlročně. O zavedení této možnosti do systému nemám žádné informace, pokusím se pro vás zjistit něco víc, když vám tedy nikdo neodpovídá.

Na závěr děkuji za vaše tipy, všechny zajímávé firmy hodlám oslovit, jakmile mi to okolnosti dovolí.

Vážená paní Hájíčková, jsem skutečně rád, že se Vám daří rozvíjet platby pomocí vašeho platebnímu systému mPeníze a jistě to potěší i další vaše klienty. Měl bych pro vás tip, jak potěšit také ne nevýznamnou část klientů mBanky.Jsem vaším klientem téměř od počátku vašeho působení v ČR a tak jsem si prošel s vámi postupným rozšiřováním vašich služeb tak aby se účty klientů daly standartně používat. Nicméně stále zůstává jeden problém, který mě a jistě i spoustu ostatních klientů. Neumíte akceptovat roční trvalý příkaz. Nechápu proč. Již několikrát jsem se na to ptal a nikdo mi nebyl schopen odpovědět kdy to budete umět a co je na tom tak složitého. Roční trvalý příkaz je nutný např. pro platby pojistek, neboť při platbě s roční frekvencí je pojistka levnější než při platbě pololetní. Takže kdy to budete umět ????????

> to zkracování nicků je směšné, kdo
> sem chodí málo, nepostřehne rozdíl
> mezi zbijeczkou a zbiejczukem.

Mně to nevadí :))

to zkracování nicků je směšné, kdo sem chodí málo, nepostřehne rozdíl mezi zbijeczkou a zbiejczukem.
tedy v obsahu příspěvků ano :-)

zbijeczka: kolegyně začala příspěvěk psát 3.4., ale když byl publikován, tak už nezaškrtla "upravit datum", proto ten rozdíl. snad to ničemu nevadí.

Tom: mohl byste prosím odpověď, kterou jste obdržel od Kasa.cz poslat nám? Buď přímo Ivaně nebo na mpenize@cz.mbank.eu - podle našeho názoru to musela být chyba jejich technické podpory.

A co takhle druhý či třetí největší aukční portál odkleputo.cz? Na aukru platím kartou a budu platit dál, protože mi to vyhovuje - platba byla připsána taktéž do 5 minut. Na odklepu se, ale kartou platit nedá, takže tam by to našlo svoje uplatnění.

Můj dotaz se netýká Aukro, ale mPeněz obecně.
Platil jsem přes Mpeníze na KASA.CZ který je také potporuje, platba proběhla v pohodě (taky na účet mBank - takže jak se píše v textu tak okamžitě a přesto se celá transakce hrozně protáhla, tak jsem se jich dotázal jak je to možné a oni mi odepsla toto.
"Dobrý den, převod penez je v realnem case pouze ucetnicky fyzicky penize dorazi stejne jako pri beznem prevodu dvou bank za 2-4 dny"
Takže převod sice okamžitý, ale výsledek horší, než kdyby to člověk zaplatil třeba hotově nebo kartou na prodejně. To bych si pak třeba mohl zboží odnést ještě ten den a nečekat jak trubka, až se m peníze hnou z místa.

3. nebo 7. pár dní sem pár dní tam :-)

teda ty máš ale voko :-)

Není náhodou chybně uvedeno datum zveřejnění článku 3.4.2009? Mám ten dojem, že článek byl přidán až 7.4.2009, ale možná se pletu.

KKill: > ...nabral na minimálně dvounásobných obrátkách" tzn ze jse uz dva? :o)

A podle matematicke logiky navic i to, ze I. H. nepracuje na sto procent.
;-)

Nevím, co je pro banku prospěšnější, jestli mPeníze na Aukru nebo platba na Aukru mKreditkou. Jisté ale je, že mi doopravdy spíše vyhovuje zaplatit mKreditkou.

Gratulace, včera jsem platil nal aukro, peníze odešly okamžitě, na aukru to připsali asi do 15-ti minut. Spokojenost, absolutně jednoduché.

hm, tak se vždycky příležitostně podívám do seznamu obchodníků a furt nic pro mě, no ale respektuju že jsem brontosaurus, nezbyde mi nic jiného než vyhynout (anebo použít ty léčitele?) :-)

no vida, dobra zprava. mpenize by se mohly slusne rozbehnout.

Super, ale raci zaplatim kreditkou...

Gratuluji, mozna se mPenize zacnou konecne vyuzivat :-)

btw "Nedávno posílil mPeníze nový kolega a projekt hned nabral na minimálně dvounásobných obrátkách" tzn ze jse uz dva? :o)