zpátky

mFestival je tady!

Po řadě příspěvků o produktech máme na dnešní pátek novinku z úplně jiného soudku. Startuje mFestival - soutěž, ve které můžete všichni projevit svou kreativitu a vyhrát zajímavé ceny :) Příspěvek napsala Pavla, naše kolegyně z marketingu a nese její jedinečný rukopis, takže je maličko jiný, než dosavadní příspěvky na blogu...

 

1.4. jsme zahájili první ročník mFestivalu  Jupííííííí.

Udělej to líp!

Natoč svoji TV reklamu, Nahraj radiový spot, Vytvoř plakát

Natři to všem a vyhraj!

 

mFestival - plakát

 

Každý z vás, tedy máte-li už 15 a víc, je vítán na tomhle fesťáku. Pořádá ho mBank, partnery jsou kino Světozor, kino Aero, FLIER CREATION, LGM a Divadlo Na zábradlí. Účinkující – to už je tvá příležitost!

Máš plný zuby všech ošklivých, neprofesionálních, nic neříkajících reklam? Tak jo, máš šanci ukázat, co umíš - natoč, nahraj, vytvoř – vlastní, lepší, reklamu a nech ostatní, ať posoudí, jak se ti povedla.

Sama bych do toho hned šla, asi bych něco natočila nebo nahrála, to by mě bavilo nejvíc. Jenomže jako holce z mBank mi to pravidla neumožňují. Ale nesoutěžní bych zkusit mohla, že?

No ale já ty fajn ceny vyhrát nemůžu... Ty čekají na tebe. Penízky, gratulace, propagace. Ale taky dobrý naturálie –  nejlepší TV reklama poběží celých 30 dní v pražském kině Světozor před každým večerním filmem.  Asi bych pozvala svýho chlapa do kina a děsně bych se chlubila. Neváhala bych se ani pochlubit rozhovorem v Radiu 1. Lupeny do Divadla Na zábradlí od Divadla Na zábradlí jsou super. mBank balíček – proč ne :) O penězích škoda mluvit – ty se hoděj vždy!

Takže ať jsi Klient mBank nebo ne, neváhej, jdi do toho! Mrkni na www.mFestival.cz, kde se dozvíš o všem okolo, pravidla a co a jak, zaregistruj se pod nějakou přezdívkou, nahraj svoje veledílo a třeba to bude právě to tvoje, co udělá díru do světa

Všechny výtvory bude hodnotit široká internetová veřejnost jednoduchým hlasováním, ale taky odborná porota složená z profíků.  Chystají se na vás třeba Michael Baumruck, Michael Červenka, Yaro Pružinec, Zuzana Pudilová a další.

Na ty nejlepší z vás čeká závěrečný gala večer v pražském kině Světozor.

Tak jo. Těším se na všechny super reklamy i na to, až se potkáme ve Světozoru! Festivalovou pohodu a zábavu při tvoření přeje patronka fesťáku Pavluša.

Pavluša Pavluša / mBank
patronka mFestivalu
mFestival -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Ze života banky