zpátky

mFestival je tady!

Po řadě příspěvků o produktech máme na dnešní pátek novinku z úplně jiného soudku. Startuje mFestival - soutěž, ve které můžete všichni projevit svou kreativitu a vyhrát zajímavé ceny :) Příspěvek napsala Pavla, naše kolegyně z marketingu a nese její jedinečný rukopis, takže je maličko jiný, než dosavadní příspěvky na blogu...

 

1.4. jsme zahájili první ročník mFestivalu  Jupííííííí.

Udělej to líp!

Natoč svoji TV reklamu, Nahraj radiový spot, Vytvoř plakát

Natři to všem a vyhraj!

 

mFestival - plakát

 

Každý z vás, tedy máte-li už 15 a víc, je vítán na tomhle fesťáku. Pořádá ho mBank, partnery jsou kino Světozor, kino Aero, FLIER CREATION, LGM a Divadlo Na zábradlí. Účinkující – to už je tvá příležitost!

Máš plný zuby všech ošklivých, neprofesionálních, nic neříkajících reklam? Tak jo, máš šanci ukázat, co umíš - natoč, nahraj, vytvoř – vlastní, lepší, reklamu a nech ostatní, ať posoudí, jak se ti povedla.

Sama bych do toho hned šla, asi bych něco natočila nebo nahrála, to by mě bavilo nejvíc. Jenomže jako holce z mBank mi to pravidla neumožňují. Ale nesoutěžní bych zkusit mohla, že?

No ale já ty fajn ceny vyhrát nemůžu... Ty čekají na tebe. Penízky, gratulace, propagace. Ale taky dobrý naturálie –  nejlepší TV reklama poběží celých 30 dní v pražském kině Světozor před každým večerním filmem.  Asi bych pozvala svýho chlapa do kina a děsně bych se chlubila. Neváhala bych se ani pochlubit rozhovorem v Radiu 1. Lupeny do Divadla Na zábradlí od Divadla Na zábradlí jsou super. mBank balíček – proč ne :) O penězích škoda mluvit – ty se hoděj vždy!

Takže ať jsi Klient mBank nebo ne, neváhej, jdi do toho! Mrkni na www.mFestival.cz, kde se dozvíš o všem okolo, pravidla a co a jak, zaregistruj se pod nějakou přezdívkou, nahraj svoje veledílo a třeba to bude právě to tvoje, co udělá díru do světa

Všechny výtvory bude hodnotit široká internetová veřejnost jednoduchým hlasováním, ale taky odborná porota složená z profíků.  Chystají se na vás třeba Michael Baumruck, Michael Červenka, Yaro Pružinec, Zuzana Pudilová a další.

Na ty nejlepší z vás čeká závěrečný gala večer v pražském kině Světozor.

Tak jo. Těším se na všechny super reklamy i na to, až se potkáme ve Světozoru! Festivalovou pohodu a zábavu při tvoření přeje patronka fesťáku Pavluša.

Pavluša Pavluša / mBank
patronka mFestivalu
mFestival -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Ze života banky

Komentáře (29)

Vložit komentář

Ach jo! Chudák spisovná čeština. Copak se v Praze nevyučují mluvnická a gramatická pravidla českého jazyka? Nerozsévejte svou "pražštinu" po celé republice jako nějakou prašivinu!

tag to je fagt drsny

je to fagt pecka

seš na špatným webu, skus líbko nebo štěstí, loudile! :-)

Pozvala bys svýho chlapa do kina? Takže máš chlapa? Jsi zadaná? :-)

Krááááááááááááááásnej nápad doufám že taky neakej dostanu a vyhraju:-)

pavluša_mBank: Tak, jsou na to evidentně dva názory... ;-)

Poslat zprávu


1, bourač – Díky moc :-) Myslím že na takovouhle věc je správná chvíle vždycky, spousta lidí jsou naštvaní nyní spousta bude jindy, spousta nikdy. Beru to jako součást života.

2, autor – mFestivalu už se věnuju celkem dost dlouho, zdali narážíte na eMax Plus – není to tak. Prostě se sešel launch nového produktu s launchem mF.

4, Autor –mF je projekt zaměřen na cílovou skupinu lidí, kterým věřím že je tento přímý způsob komunikace bližší nežli strohé formální věty. Tím nechci říct že není pro vás. Chceme tento projekt věnovat všem, kteří mají zájem se zúčastnit, pokusit se dostat se někam dál v tom co je baví a nebo třeba chtějí jen vyhrát. Patří vaše poznámka jen k blogu? Jak se vám líbí třeba web? Díky.

5, .. – Díky, tak doufám že se zúčastníte :-)

7, Jabber, nám se teda moc líbí. Do Radia 1 se svým konceptem zapadá a za mě je fakt super.

8 marekz – naši produkťáci pracují na vylepšování produktů každý den, velmi tvrdě. Při uvádění nového produktu testujeme i my na marketingu, naši mRadní... Dáváme tomu max co jde. Zkuste se na to podívat z jiného úhlu, je to fajn projekt, který spousta lidí ocení. Možná vám marketing udělal větší radost slevou na skips v Rokytnici :-) Jinak díky za názor :-)

9, Guide – Proč nespojit práci se zábavou? My jsme banka a navíc vám nabízíme možnost udělat něco, co vás baví – pokud chcete. Zkuste to :-)

10, klient - Přijeďte se podívat do Prahy na Hradčany a do kina :-) Možná budou příští rok partneři z Ostravy nebo Brna… Všechna díla, podklady najdete na webu, když budete chtít s něčím poradit – mFestival@cz.mBank.eu

15. Idvk - Díky :-)
Na odpověď ostatním komentům si prosím přečtěte komenty love m a kab. Díky, zejména vám dvěma :-)
17, love m - No já si myslím, že mBank má cca 1 000 nespokojených klientů, kteří píší na mForům a mBlog samé urážky. No a pak má 199 000 klientů, kteří se nevyjadřují a jsou spokojení:-)
18, kab - No já si myslím, že mBank má cca 1 000 nespokojených klientů, kteří píší na
mForům a mBlog samé urážky.
Tak to mnohem méně, mForum čtu skoro každý den a řádově jich je 10.
A mFestivali je klasická marketingová akce, vůbec netuším, proč je někdo proti a co je mu vůbec do toho - když se mu to nelíbí, ať se akce neúčastní a tím je to celé vyřešené.
Kdo chce, ten se zúčastní a tohle přece vůbec není téma k diskuzi, je to výhradně věc banky.


Pěkný večer všem :-) Pavlusa

Od mBank čím dřív pryč:
Gemoney teď vede:
1. Měsíční připisování úroku
2. Můžete jimi disponovat kdykoliv
3. Vklady jsou bez poplatku
4. Nedá se vybrat z bankomatu, je to spořící účet. Ke spořícímu účtu neexistují platební karty

super napad, ale proc proboha ten teenegerovsky styl textu?? Jeslti takhle Pavlusa mluvi i v praci, tak lituju jeji kolegy :)
Jinak teda prepdokladam, ze to ma byt rekama na mBank, i kdyz to neni nikde napsane.

i ty kabe, tady diskutuješ :)

> No já si myslím, že mBank má cca 1 000 nespokojených klientů, kteří píší na
> mForům a mBlog samé urážky.

Tak to mnohem méně, mForum čtu skoro každý den a řádově jich je 10.

A mFestivali je klasická marketingová akce, vůbec netuším, proč je někdo proti a co je mu vůbec do toho - když se mu to nelíbí, ať se akce neúčastní a tím je to celé vyřešené.

Kdo chce, ten se zúčastní a tohle přece vůbec není téma k diskuzi, je to výhradně věc banky. :)

No já si myslím, že mBank má cca 1 000 nespokojených klientů, kteří píší na mForům a mBlog samé urážky. No a pak má 199 000 klientů, kteří se nevyjadřují a jsou spokojení:-) Jinak mFest fajn asi něco pošlu, ale jsem neschopnej takže asi nevyhraju.....

No největší prča bude, až nějaký 15letý nebožák vyhraje prašule a podmínkou pro vyplacení výhry bude vlastní mkonto :) to si pár let počká :)

Novinky hadr... :-). Tak se zdá, že jsem v této "diskuzi" asi jediný, kdo je spokojený klient (nebo patřím do mlčící většiny?). Ještě tedy jednou vzkaz pro Autora ze 4.3., 19.05.50: Jsem klient mBank a jsem naprosto spokojený, je mi 30 a nemyslím si, že jsem myšlenkově slabší (alespoň méně než vy). Možná, že je to tím, že nic neočekávám a jen využívám co je mi nabízeno v dané kvalitě. A ani jako marketingová akce se mi to nezdá tak špatný. Je to prostě.. marketing a pokud bych měl nějaký problém, tak bych ho asi neřešil tady... Věřte, nevypadá to, ale mBank má i hodně dostatečně spokojených klientů (jinak by asi ani nefungovala).

Zacinate me prekvapovat, bohuzel tim spatnym zpusobem...rozjed banky byl takovy vesely, kazdy cekal buh vi co... tohle je takovy spise vesely dojezd :o) A zkuste vynechat ten prazsky dialekt (nebo jak to nazvat), mozna vam to prijde supr kuuul, in a sexy, ale podle me se tim jenom shazujete.

fesťák? penízky? lupeny? pavluša? nemáte trochu zmatek v tom omezení věkem? nemělo tam být spíš věk DO 15 let?

Ten "markeťácký" tón je fakt nesnesitelný. Je to jak z lesklého časopisu pro teenagery.
Proč to těm kreativním pitomcům management žere ?

Je a hele to není pavluša,ale sabinka z fóra :-)
no není to skvělé? :-)
jen tak dál Zbiejczuku, dobrej polskej cirkus :-)

a v Ostrave se na to muzu prijit podivat kam?

uprimne, to nemyslite vazne ? Takova kravina. No jste k smichu. Tohle mela byt BANKA a ne CIRKUS. boze muj

Nebylo by pro přístě lepší věnovat se raději zkvalitnování (nebo spíše zprovoznění, otestování ...) vlastních bakovních služeb místo aktivit okolo ? Nevím ale raději bych funkční bakovní služby než naopak a navíc vidět, že se zabýváte blbostma s tím moc nesouvisejícíma :)

Poslyšte, nic proti, nápad snad dobrý a zúčastněné instituce rovněž, ale proboha, bylo nutné převzít tuhle dryjáčnicky žoviální dikci komerčních rádií? Vždyť to zní jak reklama na Michala Davida :-/ To si snad kina jako Aero nebo Světozor nezaslouží, ne?

Super!

Číst podobně stylizovanou zprávu v nějakém vesnickém plátku o deseti výtiscích, asi bych jen pokrčil rameny. Číst však toto na oficiálních stránkách banky, vypovídá o jejím charakteru i zaměření. Osobně mám dojem, že mBanka opustila jakoukoli snahu o serióznost, a snaží se alespoň prosadit mezi myšlením slabšími, pubertálně nedospělými občany. Nyní jsem rád, že mě zatím mBank míjela a docela lituji její klienty.

tak si to užijte... :(

Pokud bych mohl diskutující poprosit - je asi očividné, že příprava podobné akce není záležitostí několika dní - a pokud by šlo o odvádění pozornosti, muselo by být naplánované měsíce dopředu. Je-li to tedy možné, diskutujte zde o tomto článku, nikoilv o tom, že vám nebyla stržena daň na eMAXu Plus - k tomu můžete využít komentáře k příslušnému (předchozímu) příspěvku na blogu.

Děkuji za pochopení.

čistopusté odvádění púozornosti :)

hmmm zajímavá aktivita, chválím, jen nevím zda teď je ten správný okamžik.
doufám že k vám lidé budou přívětivější než k Peterovi :-)