zpátky

Předschválené kreditní karty pro naše stávající Klienty

Máme radost, že slibované se stalo skutkem: od dnešního odpoledne má více než čtvrtina našich Klientů možnost požádat o kreditní kartu, u níž mají již předschválený úvěrový limit na základě aktivního využívání našich účtů. Nastává tak nová etapa v celé historii mBank, ovšem toto je pouze její první krok.

Jsme rádi, že máme skutečně velké množství aktivních Klientů a po 15 měsících fungování už je známe o něco lépe než na počátku. Víme, zda k nám míří jejich výplata, jestli aktivně spoří, jak často platí kartou. A proto přišel čas nabídnout něco na oplátku těm, kteří využívají naše služby nejvíce. A co to má být? Předschválená kreditní karta.

mKREDITKY vzbudily velký zájem, a to jak varianta bez poplatku za vedení, tak varianta s poplatkem, ale s velmi výhodným úrokem. Každý si může vybrat, jaká varianta je mu bližší podle toho, k čemu plánuje kreditní kartu používat. Můžete ji chápat jako příjemnou možnost, kdy za vás měsíc platí banka a vaše peníze se zatím úročí a pak zvolíte první variantu a 100% automatické inkaso – úroky neplatíte žádné. Nebo využít úvěrový limit jako půjčku, pak je pro vás pravá varianta s vynikajícím úrokem 14,8% a minimální splátkou pouze 3%.

K jádru věci: jak poznáte, že patříte mezi naše Klienty s předschváleným limitem? Zalogujte se do svého Internetového bankovnictví. Vyberte si sekci Kreditní karty -> Vyplňte žádost. O pár kliknutí dále uvidíte možné scénáře (poté co potvrdíte, že máte mKONTO), jste-li v oné skupině, uvidíte "Předschválená kreditní karta ve výši - a přidělený předschválený úvěrový limit. Po dokončení žádosti již stačí po vyplnění žádosti pouze navštívit kterékoliv naše obchodní místo a podepsat Žádost a Smlouvu a za několik dní najdete mKREDITKU u vás doma.

Vybrané Klienty budeme o této možnosti také informovat přímo, ale nebojte se, naše pravidlo je „nespamovat“, takže to s nabídkami nepřeháníme. Co je ještě důležité vědět: Nabízený limit platí vždy do počátku měsíce – poté se automaticky mění, přepočítává podle aktuální situace, takže se může zvýšit nebo snížit. Každý měsíc se bude také tato skupina Klientů zvětšovat o další, kterým uplyne půlrok od aktivace účtu. U těchto žádostí nepožadujeme ani doklady o příjmu, ani předchozí zkušenosti s úvěrovými produkty – je třeba pouze přijít se dvěma doklady totožnosti. V případě žádostí o kartu s úvěrovým limitem nad 100 tisíc Kč u manželů je nutný souhlas druhého z nich (stejně jako u ostatních scénářů).

Jaký může být důvod zamítnutí žádosti v případě předschválené karty? V podstatě jen jiná probíhající žádost. Protože začínáme, budeme samozřejmě rádi za vaši spolupráci, takže pokud byste narazili na nějakou komplikaci nebo nejasnost, obraťte se na nás e-mailem, telefonicky na mLinku nebo napište na mFóru.

Někteří z vás zaregistrovali dočasné snížení výše poskytované mPŮJČKY na 18 tisíc Kč. Je to právě z důvodu intenzivní práce nad novými variantami úvěrových produktů a předpokládáme, že nyní budou téměř každý týden přibývat novinky a další varianty a produkty. mKREDITKY přes kurýrní síť, scénář žádosti na základě obratů u mBank (varianta podobná té dnešní, ale pro ještě větší skupinu Klientů), předschválená mPŮJČKA i její další varianty, také pro podnikatelské účty.

Gratulujeme těm z vás, kdo najdou svou předschválenou kreditní kartu – více informací o mKREDITKÁCH a jejich fungování najdete na stránce mKREDITKY a doporučujeme také flashový Průvodce.

Na samotný závěr ještě jedno drobné provozní upozornění: v noci z neděle na pondělí v době mezi 02:00 a 03:30 nebudou z důvodu modernizace infrastruktury odesílány SMS zprávy (autorizační ani informativní). Omlouváme se za případné komplikace.

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk / mBank
1. bankovní bloger v ČR
adam.zbiejczuk -zavináč- cz.mbank.eu