zpátky

Předschválené kreditní karty pro naše stávající Klienty

Máme radost, že slibované se stalo skutkem: od dnešního odpoledne má více než čtvrtina našich Klientů možnost požádat o kreditní kartu, u níž mají již předschválený úvěrový limit na základě aktivního využívání našich účtů. Nastává tak nová etapa v celé historii mBank, ovšem toto je pouze její první krok.

Jsme rádi, že máme skutečně velké množství aktivních Klientů a po 15 měsících fungování už je známe o něco lépe než na počátku. Víme, zda k nám míří jejich výplata, jestli aktivně spoří, jak často platí kartou. A proto přišel čas nabídnout něco na oplátku těm, kteří využívají naše služby nejvíce. A co to má být? Předschválená kreditní karta.

mKREDITKY vzbudily velký zájem, a to jak varianta bez poplatku za vedení, tak varianta s poplatkem, ale s velmi výhodným úrokem. Každý si může vybrat, jaká varianta je mu bližší podle toho, k čemu plánuje kreditní kartu používat. Můžete ji chápat jako příjemnou možnost, kdy za vás měsíc platí banka a vaše peníze se zatím úročí a pak zvolíte první variantu a 100% automatické inkaso – úroky neplatíte žádné. Nebo využít úvěrový limit jako půjčku, pak je pro vás pravá varianta s vynikajícím úrokem 14,8% a minimální splátkou pouze 3%.

K jádru věci: jak poznáte, že patříte mezi naše Klienty s předschváleným limitem? Zalogujte se do svého Internetového bankovnictví. Vyberte si sekci Kreditní karty -> Vyplňte žádost. O pár kliknutí dále uvidíte možné scénáře (poté co potvrdíte, že máte mKONTO), jste-li v oné skupině, uvidíte "Předschválená kreditní karta ve výši - a přidělený předschválený úvěrový limit. Po dokončení žádosti již stačí po vyplnění žádosti pouze navštívit kterékoliv naše obchodní místo a podepsat Žádost a Smlouvu a za několik dní najdete mKREDITKU u vás doma.

Vybrané Klienty budeme o této možnosti také informovat přímo, ale nebojte se, naše pravidlo je „nespamovat“, takže to s nabídkami nepřeháníme. Co je ještě důležité vědět: Nabízený limit platí vždy do počátku měsíce – poté se automaticky mění, přepočítává podle aktuální situace, takže se může zvýšit nebo snížit. Každý měsíc se bude také tato skupina Klientů zvětšovat o další, kterým uplyne půlrok od aktivace účtu. U těchto žádostí nepožadujeme ani doklady o příjmu, ani předchozí zkušenosti s úvěrovými produkty – je třeba pouze přijít se dvěma doklady totožnosti. V případě žádostí o kartu s úvěrovým limitem nad 100 tisíc Kč u manželů je nutný souhlas druhého z nich (stejně jako u ostatních scénářů).

Jaký může být důvod zamítnutí žádosti v případě předschválené karty? V podstatě jen jiná probíhající žádost. Protože začínáme, budeme samozřejmě rádi za vaši spolupráci, takže pokud byste narazili na nějakou komplikaci nebo nejasnost, obraťte se na nás e-mailem, telefonicky na mLinku nebo napište na mFóru.

Někteří z vás zaregistrovali dočasné snížení výše poskytované mPŮJČKY na 18 tisíc Kč. Je to právě z důvodu intenzivní práce nad novými variantami úvěrových produktů a předpokládáme, že nyní budou téměř každý týden přibývat novinky a další varianty a produkty. mKREDITKY přes kurýrní síť, scénář žádosti na základě obratů u mBank (varianta podobná té dnešní, ale pro ještě větší skupinu Klientů), předschválená mPŮJČKA i její další varianty, také pro podnikatelské účty.

Gratulujeme těm z vás, kdo najdou svou předschválenou kreditní kartu – více informací o mKREDITKÁCH a jejich fungování najdete na stránce mKREDITKY a doporučujeme také flashový Průvodce.

Na samotný závěr ještě jedno drobné provozní upozornění: v noci z neděle na pondělí v době mezi 02:00 a 03:30 nebudou z důvodu modernizace infrastruktury odesílány SMS zprávy (autorizační ani informativní). Omlouváme se za případné komplikace.

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk / mBank
1. bankovní bloger v ČR
adam.zbiejczuk -zavináč- cz.mbank.eu

Komentáře (67)

Vložit komentář

Poslat zprávu

@ Vladimír Pech 66 - vyřídit podepsání smlouvy písemnou cestou není možné, je potřeba se osobně zastavit na některém z našich obchodních míst. Výpisy ke kreditní kartě jsou posílány primárně elektronickou cestou, záleží na Vás, co si zvolíte - nejjednodušší je samozřejmě sledovat vše v IB. Nastavení splácení lze mimo jiné i právě ve výši 100 % aktuálního zadlužení.
Jsme rádi, že jste se službami mBank spokojen a věřím, že tomu tak bude i nadále.

Mám velký zájem o využití kreditní karty, která mi byla předschválena ve výši 60000 Kč. Je však pro mne možné podepsat smlouvu a vyřídit vše písemně? Musel bych kvůli tomu podniknout cestu z Pelhřimova do Prahy (nebo Brna) a to se mi zdá neekonomické. Dále bych chtěl ujistit, že mi nebudete posílat výpisy o měsíčním pohybu na kreditní kartě poštou za úhradu, jak o tom uvažuje CityBank, od jejíž kreditky z tohoto důvodu odcházím. Rád bych svou útratu platil jednorázově ve výši 100% jednou měsíčně. Doufám, že toto lze v Internetovém bankovnictví nastavit.

Jinak bych chtěl vyjádřit spokojenost s využíváním Vaší banky.

S pozdravem,
V.Pech

Muzete prosim zverejnit jake jsou podminky pro udeleni nebo neudeleni mKreditky ? Mam zde ucet jiz vice jak dva roky, myslim, ze od zalozeni ...

jsem u mbank téměř 2 roky, předschválenou mkreditku jsem našel a už i používám.
jsem student a nikdo jiní by mi kreditku ani půjčku nedal, i když mám stálý příjem z praxe, jen mbanka mi ji dala.
moc vám děkuji a jen tak dál.
váš spokojený klient

proč se musí jezdit na obchodní místo ke schválení kred.karty /limit 25000kč/,když na svých stránkách o nabídce karet,uvádíte,že v případě schválení bude smlouva zaslána poštou?! Děkuji za odpověď

Má milá banko. Sice tě doporučuju kudy chodím, ale dneska mi došlo, že mě teď asi musí mít pár známých za pitomce! Proč? ... Mám nabídku na předschválenou kreditní kartu na 40.000,-Kč. Sice ji nutně nepotřebuji, ale říkám si, že se hodí mít něco v záloze, tak pošlu žádost. Asi za dvě minuty mi volá paní, jejíž jméno si sice nepamatuju, ale její telefonní číslo je 733142015, a sděluje mi, že se mám dostavit na mKiosek a doložit dva průkazy totožnosti a karta bude. Ptám se paní, jestli je to jisté, protože mBank mi už jednu kartu zamítla a paní mi vysvětluje, že karta bude, že je to jisté, že když je to na základě předschálené kreditky tak je to jisté. Říkám si fajn a slibuju, že se zítra zastavím. Jaké je mé překvapení, když si večer přečtu email, že moje žádost byla zamítnuta. Tak se snažím dovolat na mLinku a ono ejhle ... nefunguje. To už mě fakt namíchlo. Dělá si snad ze mě někdo z banky legraci?!? Dále mám nabídku na předschválenou mPůjčku Plus ve výši 148.000,-Kč. A k čemu to má milá banko? Proto, abych když si zase podám žádost, tak abyste mi ji zamítli? Nenene, já už Vám na ty vaše vtípky neskočím. Úvěr na 300.000,- na auto, které jsem kupovala minulý měsíc dostanu bez sebemenších problémů a ty si že mě budeš dělat srandu kvůli 40.000,-?!? Tak si je nech! Už se rozhlížím po jiné (trochu řekněme solventnější) bance, která nemrhá svůj čas na to, aby se snažila naštvat své klienty. Takže děkuji za tvé "výborné" služby ;) No a já se jdu omluvit všem, komu jsem tě kdy doporučila! Hezký den

Poslat zprávu

2 60 - danek - V tomto případě doporučuji vyčkat ještě do začátku příštího týdne. Vyskytly se komplikace při zasílání karet, za což se omlouváme.

S pozdravem

Tomáš_mBank

dobrý den,
byla mi předschválena kreditní karta s limitem 20000kč, již jsem byl v liberci v mkiosku, kde jsem podepsal smlouvy, bylo to dne 31.3 a do dnes mi ještě nedorazila kreditní karta.
chci se zeptat co mám dělat?
děkuji
s pozdravem Daniel Horňák

Moje zkušenost s kreditkou u mBank. Po "skvělé zprávě jenom pro mě" o předschválení kreditky jsem si ji nechal vnutit ("...nabízíme ji jenom těm co ji vlastně nepotřebují...") s tím že tedy stačí jednom zajít na pobočku si ji převzít. Na pobočce jsem vyplnil žádost a poté co bankéřka žádost odeslala, mi sdělila, že žádost byla zamítnuta.
Sama se tomu divila a řekla že to musí být nějaká chyba v systému. Druhý den mi ale napsala, že opravdu karta byla z nějakého důvodu zamítnuta. Pravděpodobně prý kvůli nějakému záznamu v registru dlužníku a ať si zjistím u CBCB proč. Tam jsem se také obrátil a za 200 Kč jsem se ujistil že vše je naprosto v pořádku s tím že jsem výpis poslal bankéřce do mBank. Ta potvdila že vše je ok a že to zkusí znovu prověřit a reklamovat. Druhý den se mi ozvala s tím, že je jí líto ale že žádost byla zamítnuta z interních důvodů ale z kterých, jí nebylo sděleno. Co na to říct, snad jedině že jde o naprostou neprofesionalitu ze stranky banky a je škoda že si mBank takto kazí pověst.

Zdravim, rad bych se zeptal jake jsou tedy podminky pro udeleni ci neudeleni kreditni karty a nemam pocit, ze by rozhodoval jakykoliv limit ... Dekuji

M kreditka... paráda!!!!! Hlavně, když ji opakovaně nabídnou, nechají vyplnit nekonečný dotazník, přijít na m kiosek a pak zamítnou. Bezva!!

JeBe: pro částku 100 tisíc potvrzení třeba není, pro 101 tisíc již ano. Informaci upravíme i na stránce mKreditky, aby to bylo stoprocentně jasné.

Prosím o upřesnění zavádějící informace. Žádám-li o úvěrový limit 100.000, je potřeba souhlas manželky? Zbiejczuk zde píče "...s úvěrovým limitem nad 100 tisíc Kč u manželů je nutný souhlas...", ale v části "Jak získat mKreditku Tomáš Veselý uvádí "...s limitem od 100 tisíc Kč výše je nutné v případě manželů doložit souhlas..." Stejné řekli i na mLince. Tak KDO MÁ PRAVDU??? Proto jsem do žádosti pro jistotu vyplnil 99.000.

Cha cha cha.
Ještě se mi nepodařilo získat od mBank jiný produkt než účet. Vlastním kreditní kartu od CITIBank, která mi ji doslova vnutila a za 5 let její existence jsem se nikdy nepřehoupnul do úvěrového splácení. Na účty u mBank mi chodí měsíčně kolem 50.000 ale to je asi stále málo na to abych mohl získat k tomuto účtu kreditku. Zkusil jsem zažádat a výsledek? Zamítnuto. Drahá RB (bývalá eBanka) mi na účtu nabízela každý měsíc osobní úvěr který vyplýval z obratu na účtu. mBank stále nic. Tak mám pocti, že je někdy lepší za vedení účtu platit, ale získáte přístup k více produktům když je náhodou ptřebujete (třeba v případě rtekonstrukce).

už jsem tam byl,

Dobrý den, včera jsem požádal o přeschválenou kr. kartu dle bodu 1. - kde je psáno: "ke schválení nedochází na obchodním místě (v případě schválení je posílána Smlouva poštou".
Dnes mi volali z Olomouce z Globusu, abych se dostavil ke ztotožnění a podpisu. Jsem z Jeseníku a to je 100 km tam a zpět. Tak musím nebo nemusím do OLomouce?

dama: protože kreditní kartu máte pravděpodobně každý svoji - ta není se spolumajitelem.
cooker: asi došlo k nedorozumění - u všech variant si výši automatické splátky můžete samozřejmě zvolit (jednak v žádosti a následně to je možné změnit s okamžitou platností kdykoliv v IB) - od minimální 3% po plných 100%.

Mel jsem o kreditku u mBank velky zajem, ale Vase kreditka se mi nelibi. U sve minule banky jsem mel kreditku, ktera byla kombinaci obou Vasich variant. Splacel jsem do konce bezurocneho obdobi vzdy 100% uveru, ale mohl jsem se sam rozhodnout a bylo jen na mne, jestli poslu celych 100% dluhu, nebo se rozhodnu pro uver za urok a poslu jen cast dluhu, nebo cely. Take bylo jedno, kdy to poslu, dulezite bylo jen do konce obdobi a alespon minimalni splatku. Vy ve variante 1 nutite klienta povolit inkaso a jeste musi splatit celych 100%, jakoby Vam pres 14% uroku z uveru bylo malo, takže k tomuto uroku ve variante 2 uctujete jeste poplatek! Tak od Vas si tedy kreditku nevezmu. Jine banky nabizeji kreditky bez poplatku a jeste za aktivni placeni kreditkou u obchodniku bonusy. Mam mBanku rad, ale kreditka od Vas vyhodna neni.

Proč se nám v IB nezobrazují vzájemně kreditní karty, když normální ano, stejně jako celá historie účtu (jsme spoluvlastníky téhož mKonta)?

[35, 36] u kreditních karet platí jiná pravidla pro žadatele starší 70 let - nicméně není pravda, že bychom tyto Klienty automaticky zamítali. pokud jste obdržel(a) podobnou informaci, můžete mi napsat přímo e-mail s údaji (číslo žádosti) a podíváme se na to.

[37] kreditní karty poskytujeme cizincům s trvalým pobytem, pokud jsou občany EU. ostatním cizincům bohužel nikoliv.

[39] limit 35 tisíc Kč je pouze v první variantě - tedy zrychlené. u předschválené nabídky i příjmového scénáře jsou úvěrové limity výrazně vyšší.

[41] s RB nemáme nic společného a o všech změnách jsme se snažili všechny naše Klienty informovat. pohyb úrokových sazeb je zcela normální jev vyplývající z logiky fungování trhu s penězi.

[43] již vám píši e-mail - je třeba zkontrolovat záznamy nikoliv u nás, ale v bance, u níž jste měl úvěrové produkty dříve.

Dobrý den, ano souhlasím s kolegou o článek zpět.
Mbank určitě žádné předschválené kreditky nemá - je to lež kterou se jen snaží navýšit provize svým na živnost "zaměstnancům"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobrý den, nepřijde vám divné, že váš bankéř volá v neděli dopoledne s nabídkou kreditní karty a ještě začne hovor "Dobrý den, jsem z mBank a mám pro Vás dobrou zprávu?" A pak se dozvíte (na druhý den, kdy jsem mu řekl ať zavolá, jestli je to teda důležité), že tou "dobrou zprávou" je nabídka kreditní karty. Čili to absolutně důležité nebylo, obyčejná reklamní nabídka zakamuflované "pod dobrou zprávu", aby člověk hned nepoložil telefon.
Nemám zájem, aby mě někdo otravoval ve volné dny s nabídkou jakýchkoliv i sebelepších produktů jen proto, že potřebuje provizi. Zvláště u mBank bych to nečekal, tyhle praktiky patří k jiným firmám (btw zvláště otravní jsou zejména najatí prodejci Citibank).
Když budu u mBank něco chtít, tak u banky tohoto stylu si o to požádám přes internet sám, případně můžete dát info do mailů, co občas chodí, to bych ještě pochopil.
Děkuji.

> K dnešnímu dni má osoba nikde v žádném peněžním ústavu není
> v prodlení a pevně věřím, že ani nebude.

Z mFora a zkušeností ostatních už víme, že do "registrů" se lze dostat i zcela nevinně a banka oprávněnost zápisu nezkoumá (myslím že ani nemá jak).

> Možná je to tím, že jsem požadoval kreditku zpoplatněnou za 0,-
> Kč, tj. první typ, pokud bych požadoval zpoplatněnou kreditku,
> možná by bylo mé žádosti vyhověno.

Tak i když nejsem z mBank, tak vím, že tím to rozhodně není :) Taky mám mKreditku "za nulu" a znám lidi v mém okolí, co ji mají také. Typ kreditky na ne/schválení nemá určitě žádný vliv.

> žádost o kreditku byla zamítnuta z důvodu věku necelých 72 roků
> majitele účtů u mBank?

Tohle je smutný přežitek z doby, kdy se do důchodu chodilo v 60 (resp. 55) letech a průměrná doba života byla těsně přes 60 let.

Logiku to má u hypotéky na 20 let, ale absurdní je to u kreditky, která se "točí" v měsíčním horizontu a je možné ji omezit třeba na 20 tisíc, je-li to tak nutné.

U nás se to - doufám že jen zatím - moc neřeší, ale diskriminace kvůli věku je bohužel ještě normální, byť velmi smutná.

Vážení přátelé,

dnes jsem u Vaší banky zažádal 2x o vydání kreditní karty a má žádost byla zamítnuta, a bylo uvedeno odůvodnění tohoto znění: "S lítostí Vám musíme oznámit, že Vaše žádost nebyla akceptována z důvodu současných nebo minulých nesrovnalostí při plnění finančních závazků". Dovoluji si na tuto Vaši odpověď regovat s tím, že s tímto Vašim tvrzením zásadně nesouhlasím a žádám Vás, abyste si řádně mé účty vedené v mBank zkontrolovali. V případě, že na svém tvrzení i nadále trváte, žádám Vás o sdělení konkrétních čísel a operací, kdy jsem se dostal do zpoždění s jakoukoliv platbou.
K dnešnímu dni má osoba nikde v žádném peněžním ústavu není v prodlení a pevně věřím, že ani nebude. Možná je to tím, že jsem požadoval kreditku zpoplatněnou za 0,- Kč, tj. první typ, pokud bych požadoval zpoplatněnou kreditku, možná by bylo mé žádosti vyhověno. Co tak sleduji, začíná se mBank pomalu ubírat směrem k postupnému zpoplatňování "aspoň" kreditek, účty asi přijdou později, včetně snižování úroků na spořících účtech. Prasvděpodobně tímto chováním zapadne do šedi průměru ostatních bankovních institucí, škoda, počátek byl famózní, zdá se že mBank ztratila dech.

Děkuji Vám za Váš čas a brzkou odpověď.

S pozdravem a přáním hezkého víkendu Váš prozatím stále spokojený klient
Radan Vitoul - Olomouc

P.S. Doufám, že jde jen a pouze o nějaké nedorozumění. číslo první žádosti GCS066433108, druhá žádost GCS051326484

Já mám kreditku od České spořitelny a jsem maximálně spokojen. A to u ní nemám žádný jiný ani sporožirový účet, ani vkladní knížku a schválení bez problémů. Vedení účtu zdarma. Chtěl jsem původně k M-bank, ale bohužel o mě neprojevili od počátku vstupu na zdejší trh zájem - doposud čekám rok a 5 měsíců, než se uráčí mi otevřít účet!! No vlastně už dávno nečekám, po třech urgencích jsem to dávno vzdal a nerad se vnucuji.

Prosim vas, nemohli by jste menit kazdy tyden konta a pak prejit na treba z eMax Plus na eMax Minus, vzdyt jsou jiz lepsi banky, co tolik nelaviruji s urokem a maji je vyssi !!!
Zel pro klianty, ze jste se spojili s RB , ktera se jen chvali a ty nekrestanske poplatky, clovek az zasne = to mozno ocekavat ted i u vas, jak je z vasi praxe znamo, zmenite, neoznamite a pak se budou klienti divit !!!
RB davala urok 3.6% pri vkladu nad 1 milion, najednou to zmenila a padla pod 1.5% !!!
To jsou sluzby = tocite nase penize (vydelavate na nich) a nechcete se tem, kdo vam duveruje, dat nic ze zisku ???
Ooo , to je sila, nase banky... !!!

Je to vtip nebo cynizmus, když v zásilce s myší za získání 2 klientů dojde leták "Roztočte nákupy s kreditní kartou zdarma" potom, co žádost o kreditku byla zamítnuta z důvodu věku necelých 72 roků majitele účtů u mBank?

Nabízený limit 35 tisíc je příliš nízký, mám-li přejít se svou kreditkou k mBank. Proč mBank nepoužívá úvěrový registr (CCB), aby si ověřila úvěrovou historii klienta, který má zatím mBank jako druhou banku (čili bez větších aktivních operací)?

Kdy a kde se dočkáme vyjádření ke komentáři č. 36 a 38

Dobrý den!A co klienti mBank- cizinci s trvalým pobytem?Proč neposkytujete pro nich mKREDITKY?

Ano, výše kreditu předschválena, klientem požadován limit mnohem nižší než předschválený, ale na kiosku oznámeno, že by to šlo, ale jen do 69 let věku klienta. Hodne nepříjemný zážitek.

Kdy už zveřejníte, že klienti od 70 let věku jsou považováni zřejmě za méně kvalitní a kreditní kartu nedostanou, i když mají u mBank účty a nikdy neměli žádné dluhy?

Predschvalena kreditka prave prisla domu, na pobocce to trvalo cca 10 minut.

Zdravím ve čtvrtek 19.03. podaná žádost o předschválenou kreditku,dnes 22.03 podpis smlouvy v mkiosku v HK a ted už si jen počkám na kartu,byla jsem velmi spokojená s přístupem při vyřízení kreditky

12. objednána na netu, 13. podepsáno ve FC na e-mail nečekajíce neb tak to tu bylo psáno, v tuto chvíli 22. již mKreditka aktivní. Nad 35 tisíc, příjem jsem nedokazoval, dříve jsem kreditky ani půjčky neměl.

Mně se vždycky líbí, jak ti, kterým zamítli půjčku nebo kartu, se všude dušují, jak nikde nedluží, rok a půl jim chodí výplaty a kdoví co ještě na účet a banka jim nepůjčí ani 15 tisíc. Ptám se, nač potřebuje člověk, který nikde nedluží a 15 měsíců mu chodí pravidelně výplata půjčku 15 tisíc? To znamená, že nemá peníze a za 15 měsíců nic nenašetřil, takže z čeho budete půjčku nebo kreditku splácet, když nic neušetříte?

Ať si kreditku vetknou za klobouk. Spousta keců a když jsem požádal minulý týden, tak mi sdělili, ať si dojdu na mkiosek a tam mi teprve laskavě sdělí, zda mi kreditku dají. Neumějí to ani spočítat na dálku. Stará zkušenost říká: češku do kuchyně, němku do postele a polku do chlíva. Vypadá to, že to platí i o bankách...

Co to znamená předschválená karta? Myslela jsem si, že jako klient mBank příjdu na pobočku a dostanu kartu, jenže bohužel v žádosti prý byla nějaká chyba a byla po čtyřech dnech stornována. Navíc nechápu, proč musím znovu na pobočce vyplňovat údaje, které jsou v on-line žádosti již napsané. Jsem dost rozčarovaná

Zdeněk Vávra - předávám to kolegům, aby Vaši žádost prozkoumali.

jan: nikoliv, u předschválených kreditních karet příjem prokazovat třeba není.

Musí se k předschválené mKreditce nad 35-tis prokazovat příjmy?

Ahoj tak už jsem to našel, jenže mám už mPujčku a tak prý musím zvolit 2 a nebo 3. variantu...nechápu, takže zase nic, když má člověk mPujcku...no třeba to jeste upravý....:(

Autor: jak jiz bylo receno, pokud jste zadal poprve v dobe kratsi nez jsou 3 mesice zpet, zadost bude automaticky zamitnuta. Bohuzel, tak je nastaven system.

No a proc zadate jiz podruhe? Zadate podle predschvaleneho limitu? Zadate podle dolozeni prijmu? A nebo zas zkousite instantni zadost podle registru?

Vážení přátelé,

dnes jsem u Vaší banky již podruhé zažádal o vydání kreditní karty a má žádiost byla zamítnuta, údajně z důvodu, že u mé osoby došlo k finačním nesrovnalostem při plnění mých závazků vůčí mBank.
Dovoluji si na tuto Vaši odpověď regovat s tím, že s tímto Vašim tvrzením zásadně nesouhlasím a žádám Vás, abyste si řádně mé účty vedené v mBank zkontrolovali. V případě, že na svém tvrzení i nadále trváte, žádám Vás o sdělení konkrétních čísel a operací, kdy jsem se dostal do zpoždění s jakoukoliv platbou.
K dnešnímu dni má osoba nikde v žádném peněžním ústavu není v prodlení a pevně věřím, že ani nebude.

Děkuji Vám za Váš čas a brzkou odpověď.

S pozdravem a přáním hezkého víkendu Váš prozatím stále spokojený klient
Zdeněk Vávra - Havířov

Včera objednáno v IB, dnes podepsáno a už můžu jen čekat kartu v poště. Poté co se mi eMax založil do hodiny od vyplnění v IB nemůžu být spokojenější.

aki: předschválené mPůjčky by měly následovat, ale přesný termín spuštění nechci slibovat.

roman: varianta s kurýrem určitě bude, věřím, že brzo.

zivan, metman, petan: je pravda, že to nejsou všichni - v první vlně. budeme to kontrolovat, důvodů může být víc. když tak mi můžete napsat ze svého reg. e-mailu a já budu mít nějaké příklady (petan: jinak nestačí posílat plat, chce to ještě ten půl rok, to jen pro úplnost).

kolik: v budoucnu bude navýšení možné a pokud už máte kartu do 35 tisíc, a dostal byste v předschválené nabídce víc, neměl by to být problém (= nebude nutné rušit kartu a žádat o novou). ale před touto částí mají přednost jiné, takže to nebude tak hned. jinak platí, že kdo již kreditní kartu má, ten nabídku na další nedostává.

zdenek1: to je tak od začátku a ve všech žádostech. o přesměrování z IB do systému žádostí je Klient informován a pro návrat do IB je třeba znovu se zalogovat.

marek: falcon to vysvětlil správně - mění se výše nabízeného limitu, jakmile o kartu požádáte a ta je schválena, tak tím pohyblivost v tomto směru končí.

Falcon: Pravděpodobně to bude jak píšete Vy, díky za vysvětlení 8-)

Marek: Tak podle mne to chápete špatně. Ten pohyblivý limit předschválené výše mKreditky je do doby jejího vydání. Tzn. pokud ji ještě nemám, bude si automaticky každý měsíc upravovat výše předschváleného limitu. Tzn. pokud budu mít vyšší likviditu, víc produktů mBank a bůhví co ještě :) - ten výpočtový vzorec znají jen lidi z mBank - poroste i výše předschváleného limitu.
Jakmile ji budete mít a budete potřebovat navýšit limit, bude to na další jednání přímo s mBank. Pokud podepíšete smlouvu s mBank, kde bude výše úvěrového rámce černé na bílém, nemůže to nikdo změnit jinak, než opět písemně...
Snad nejsem mimo - tohle je můj názor - takhle to funguje i u jiných bank. institucí...

Dikobraz: Vaše starosti na naše ostny :)

Moc to nechápu s tím pohyblivým limitem. Chápu to dobře, že banka, aby si zachovala dostatečnou likviditu, bude nabízet limit podle toho jak ostatní klienti budou čerpat peníze z KK? Je nějaká spodní hranice pod kterou banka už nepůjde? Jakou mám pak jistotu, že když půjdu do krámu zaplatit něco dražšího, neodmítnou mne, že mám přečerpanou kartu, ačkoliv jsem ten měsíc ještě nic neplatil? Pokud to chápu dobře, přijde mi to celkem jako nejistota a omezení využitelnosti karty.

to zivan: tím to asi nebude, normální kartu nepoužívám skoro vůbec, v mBance od září (i s výplatou) a předschválenou kreditku jsem v IB našel.

Mozna predschvalenou kreditku nedostanou ti, kteri malo plati normalni kartou...
Kdyz moc neplati, tak na co kreditku? :-)

Tak taky mi chodi vyplata na mKonto a v dane skupine nejsem!!!!!

Jsem na tom stejně jako zivan ..... účet od počátku mBank na trhu, výlaty od dubna, příjmy z živnosti taktéž, nikde nic nedlužím ... mpůjčka zamítnutá, kreditka zamítnutá ... a předschválenou nevidím.... čím to asi bude?

Chválím, že banka přišla s touto možností. Jen ty stránky by mohly být trochu dotažené do konce. Ze stránky s nabídkou karty není možné se vrátit zpět (FF). Resp. o jednu stránku ano, ale pak už je jediná možnost "Odhlásit se".

perfekt, kreditku jiz mam, ale rozhodne dobry krok od banky. Jen tak dale.

15 mesicu u mBank, 15 mesicu vyplata do mBank a předschválenou kreditku tam mám.

Hustá vychytávka a dobrý nápad!

Kreditku už mám a nic se mi tam nenabízí. Takže je to ochráněné proti dvěma kreditkám.

Jestli ti to nabízí další kreditku s předschváleným kreditem, tak si ji objednej a budeš mít dvě.
:-) :-) :-)

A ti co jiz kreditni kartu maji s limitem 35 000Kc? Pokud patri do skupiny, kterym mBank prideli nejaky predschvaleny limit muzou si ten limit zmenit z onech 35 000 Kc? Nebo uz maji smulu a zustanou na puvodnim limitu?

Tak vsichni stali klienti ji tam nemaji :)

15 mesicu u mBank, 8 mesicu vyplata do mBank a nic :)

U mKreditek je to krok vpřed. Ještě zavést podpis přes kurýra nebo ještě líp elektronickým podpisem (proč by jej klienti, kteří jej mají, nemohli využít?).

Diky! Ted jeste predschvalene mPujcka a bude to skvele! Zacinam si pripadat konecne jako klient mBank!

Podal jsem si, jsem zvědav. Již ji vidím v podaných žádostech: "Wniosek o Kartę Kredytową mBanku" :-)

Dobrý den a kdy půjde žádat o mpůjčku? ne na 18tis.! Děkuji.