zpátky

mKiosek v Edenu, bloger na Chodově

Dnes máme novinku z tohoto týdne - stěhování pražského mKiosku z Národní do Edenu, a drobnost na víkend: pokud chcete vidět blogera, jak si zkouší práci bankéře, máte šanci! Také informujeme o nových mobilních mKioscích, které se nacházejí v Karlových Varech, Kladně, Mladé Boleslavi, Mostě, Opavě a Frýdku-Místku.

Obchodní dům Tesco na Národní třídě známý jako Máj se bude po rekonstrukci jmenovat "My" - ale náš mKiosek se na toto období stěhuje pryč. A kam? Do Nákupního centra Eden - kde jej najdete naproti eskalátoru z parkoviště. Prodloužena je také otevírací doba - celý týden od 9 do 21 hodin. Umístění má i svůj symbolický rozměr - mBank je totiž sponzorem Slávie (i když uvnitř našeho týmu jsou jak slávisté tak sparťani :)

Březen také znamená možnost potkat se s našimi týmy na mobilních mKioscích: vždy čt-so v Mladé Boleslavi v nákupním centru Olympia od 9 do 21 hodin a vždy v pá-ne v Opavě (Tesco Těšínská) a Frýdku-Místku (Tesco Příborská) od 9 do 18 hodin.

Aktualizace 10/03/09:

Další minikiosek najdete od tohoto týdne také v Kladně - Tesco Kročehlavy (Americká 2777) od 9 do 21 hodin, podobně jako v Mladé Boleslavi i zde vždy čt-so. Také v Karlových Varech nás najdete kromě Varyády v OC Fontána, mobilní kiosek je naproti pokladnám Hypermarketu Tesco od 10 do 20 hodin, také čt-so. No a od 12.3. do 13.4. se na vás těšíme i v OC Central Most (Radniční 3400, ve 2. patře naproti Hyper-Albertu a restauraci Panda), celý týden, čili po-ne, 10-19. Ke každému účtu dostanete v Mostě malý dárek.

No a pak ještě něco jako pozvání - rozhodl jsem se, že by bylo užitečné, abych si vyzkoušel, co prakticky obnáší práce bankéře přímo na obchodním místě - člověk přeci vidí věci jinak, když si je sám vyzkouší na vlastní kůži. Pokud tedy budete chtít vidět blogera na mKiosku, můžete mě najít v neděli 8. března od 15 do 19 hodin na mKiosku Praha Chodov :) Pokud nebudu mít velký nával, můžete se mě zeptat, na co budete chtít - budu se snažit odpovídat :)

A ještě drobný update k mKlubu - výherci hrnků z druhého kola dostali e-maily o výhrách, výsledková listina bude zveřejněna během příštího týdne. Výherci větších cenou ještě e-maily dostanou. Co se týče distribuce - termohrnky (cena za jedno doporučení) je třeba si vyzvednout na obchodním místě - ale může to za vás udělat i kdokoliv jiný - musí vědět jen unikátní kód z e-mailu a číslo mobilního telefonu výherce. Doufám, že ceny potěší a přeji pěkný víkend!

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk / mBank
1. bankovní bloger v ČR
adam.zbiejczuk -zavináč- cz.mbank.eu

Komentáře (11)

Vložit komentář

A vidíte, nedočkali. To bylo mSlibů... Podle toho, jak vyháníte klienty z banky pryč, už asi nic otvírat nebudete. A nám zbývá vybrat zůstatek před zavíračkou. Tou definitivní.

noname: je to dočasný stav. minimálně mobilních mKiosků se podle mého názoru Jihlava i Pardubice dočkají velmi brzy.

Podle mapy mají Jihlava a Pardubice u mBank utrum. V kraji ani kiosek. Děkujeme pěkně.

Adame, teprve dnes jsem si přečetla, že minulou neděli jsme Vás mohli vidět v mKiosku na Chodově. Škoda, že o tom vím až teď, přišli bychom Vás pozdravit ;-)

Hm, tak byste se realizoval. Maji to kvuli kratkodobe odstavce cele demontovat? Chapu vyhrady oproti neaktualizaci treba urokove miry, tohle mne prijde bezvyznamne. Normalni clovek prijde, zepta se a pani mu odveti, ze momentalne 18000 a po upravach vic jak 100k. Nevidim problem.

Škoda, že pan Zbiejczuk nebude dělat bankéře v Plzni. Před chvílí jsem zrovna v Globusu na kiosku viděl reklamu s textem přibližně: "100 000,- na počkání", být tam pan Z., tak jsem si o ně řekl.

Ja jsem jeste zadny mail nedostal.

smí bankeř ve službě pít pivo?

co třeba dotaz: "pučiš mi stofku, ujel mi vlak" :)
ne, díky za pouzvánku, ale je to z ruky :)

A kolik tech vyher celkem je, tzn. pocty termohrnku,vyhercu atd.? Jestli to zase neni tajne.

no tak jsem byl dneska pro termohrnek, nevim co s tim, kdyz to furt smrdi jak prase!!!