zpátky

mPeníze - partnerství s internetovými firmami

Nedávno byla odstartována spolupráce s internetovými firmami, které nabízí technické řešení platebního systému mPeníze. Je dobré připomenout, že za poslední měsíce se situace změnila a mPenězi lze platit již na desítkách internetových obchodů - a další stále přibývají. Zároveň máme pro majitele internetových obchodů dvě speciální nabídky.

Od posledního příspěvku o mPenězích uplynulo moře času a událo se spousta věcí, které určitě stojí za zmínku. mPeníze nyní mají svou vlastní sekci na webu mBank, klienti mohou nakupovat ve více než 50 internetových obchodech. Kromě toho se učinil velký pokrok i na pozadí toho všeho, což není pro čtenáře až tak zajímavé a asi i nepublikovatelné :o)

Na našich stránkách nyní nově naleznete seznam partnerů, kteří nabízí technické řešení platebního systému mPeníze. Majitelé internetových obchodů tak mohou přímo kontaktovat tu správnou firmu, která má s tímto platebním systémem zkušenosti.

Dva z našich partnerů při této příležitosti dokonce nabídli internetovým obchodů něco navíc. K hostingu u HOSTING4ALL je platební systém ve variantě Standard v ceně. A to ještě není všechno, pokud si pořídíte internetový obchod u společnosti BENETA, získáte k němu automaticky i mPeníze! Více informací na stránkách beneshop.cz. Doufejme, že díky těmto novninkám ulehčíme mnoha obchodníkům práci a v budoucnu přineseme našim klientům ještě více zajímavých míst k nakupování.

Ivana Hájíčková Ivana Hájíčková / mBank
mPeníze
ivana.hajickova -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Aktuality, Produkty

Komentáře (21)

Vložit komentář

I ten, kdo užívá konta k placení mPenězmi, byl nedávno zařazen mBankou mezi lumpy, které je zapotřebí vyhnat z banky ven, resp. zpoplatnit. Viz sazebník k 1.8.2010, poplatky za jednorázové příkazy, včetně mPeněz. Něco tu nehraje. Co vlastně chcete? Mají klienti mPeníze používat, nebo nemají?

Poslat zprávu

Dobrý den, můžete se obrátit na některého z poskytovatelů e-shopů, kteří již mají s implementací zkušenosti. Jejich seznam naleznete v sekci webu mBank určené pro iternetové obchody: http://www.mbank.cz/firem...

Dobrý den,
prosím o informaci s kým mohu řešit implementaci platební brány mbanky do internetových obchodů.
Děkuji.

Ja jsem si vždy myslel, že zájmem obchodů je, aby se u nich dalo platit jakýmkoli platebním prostředkem. Prostě pokud používám jeden platební systém a nemohu ho v daném obchodě využít, koupím si věc tam, kde ten můj funguje (což skutečně bohužel není případ Jančury / Student Agency a 'úžasné' fírmy ČD ...). Nebo je to vážně tak, že obchod se domluví s poskytovatelem platebního systému v naivní představě, že když mu poskytne výhradní nebo podobné postavení, tak na tom vydělá? To jsou ti majitelé těch obchodů tak nevzdělaní? Nebo jak rozumět poznámce "... je těžké se prosadit"?

Dobrý den, mě tady osobně chybí internetový obchdodní dům Bezva-ceny.cz. Rád tam nakupuji, mají dobré ceny, mnoho zboží tam je skutečně nejlevnější a navíc si nemohu vynachválit jejichpřístup k zákazníkovi. Navíc vím, že mají mbank, ale zatím tam postrádám mPeníze. Jinak naprostá spokojenost a DOPORUČUJI VŠEM!

Škoda že tam není www.alza.cz

Poslat zprávu

Jen krátce: pravděpodobně máte na mysli 7 internetových firem spolupracujících v oblasti technické implementace mPeněz, zapojených obchodů je v současné době minimálně 76:
http://www.mbank.cz/osobn...
Některé z nich uvedeny nejsou, protože buď zatím nedodali propagační podklady nebo byly uvedeny do provozu tento týden a na zveřejnění čekají.

Dobrý večer,
co AUKRO ? mBank - banka z Polska, AUKRO - aukční server z Polska, neuděláte stím něco ? Myslím, že nějaká forma spolupráce by prospěla všem stranám. Bance,servru i zákazníkům.

Poprvé jsem se podíval na seznam partnerů na mPeníze a překvapilo mne velmi nízké číslo POUZE 7 ?!

Dobrý den, rád bych se podělil o můj názor.
Mám kreditní kartu, kterou mohu platit na internetu (a mám oproti placení přes mPeníze bezúročné období).
mPeníze použiji:
- tam kde nelze platit kreditkou
- tam kde můžu platit kreditkou, ale nevěřím systému ověření karty (např. PayMuzo a ČS věřím)
- tam kde z toho získám nějakou jinou výhodu (aby převážila odklad platby na kreditce - což lze hravě)

Přeji vám inspiraci a nám klientů i nádale zlepšování služeb ;-)

já chci dělat s Hají :)

"...Kromě toho se učinil velký pokrok i na pozadí toho všeho..."
Rád bych věděl o co jde. Prosím prozraďte nám to, nebo nedělejte tajuplné narážky.

Pokud jde o rozšíření systému mPeníze, vyhráno budete mít teprve tehdy, až na něj přistoupí obchody skupin MALL.CZ, VLTAVA.CZ, dále třeba TVMALL (AZ elektro), Kosmas a podobně - prostě velké ryby.

No je to sice hezky, ale resi to jen platby v ramci CR, coz je dost omezeny trh. Mnohem vetsi diru do sveta by jste udelali platebnim systemem jako je PayPal, tedy zejmena moznost prijimat platby prostrednictvim platebnich karet.

"Kromě toho se učinil velký pokrok i na pozadí toho všeho, což není pro čtenáře až tak zajímavé a asi i nepublikovatelné :o)"

ctenari jsou i programatori, ktere by to zajimat mohlo a i zdrbat vam to chteli;)

Mpenez jako platebniho systemu je bohuzel hodne verzi a bude dost narocne se prosadit. Zvlast u velkych a dulezitych portalu typu studentagency, cybex, alza apod. Ale uvidime

Divam se, ze Beneta presidlila ze sklepeni a ma nove sidlo. Tak gratuluju, je to pomerne sympaticka firma. Veseli zamestnanci :)

autor: zavedením eMAXu Plus - o němž píšeme v předchozím příspěvku.

JAK BUDETE REAGOVAT NA ZVISENI UROKU U GE-MANY 3,6 PROCENTA

Poslat zprávu

To je tak, když se spěchá... Už by to mělo být opraveno .o)

Doporučuji přečíst a opravit chyby. Jinak pochavla za vylepšení služeb.

Pořád mi v seznamu obchodů, kde lze platit přes mPeníze tyto obchůdky:-)
eshop.cd.cz
www.studentagency.cz