zpátky

mPeníze - partnerství s internetovými firmami

Nedávno byla odstartována spolupráce s internetovými firmami, které nabízí technické řešení platebního systému mPeníze. Je dobré připomenout, že za poslední měsíce se situace změnila a mPenězi lze platit již na desítkách internetových obchodů - a další stále přibývají. Zároveň máme pro majitele internetových obchodů dvě speciální nabídky.

Od posledního příspěvku o mPenězích uplynulo moře času a událo se spousta věcí, které určitě stojí za zmínku. mPeníze nyní mají svou vlastní sekci na webu mBank, klienti mohou nakupovat ve více než 50 internetových obchodech. Kromě toho se učinil velký pokrok i na pozadí toho všeho, což není pro čtenáře až tak zajímavé a asi i nepublikovatelné :o)

Na našich stránkách nyní nově naleznete seznam partnerů, kteří nabízí technické řešení platebního systému mPeníze. Majitelé internetových obchodů tak mohou přímo kontaktovat tu správnou firmu, která má s tímto platebním systémem zkušenosti.

Dva z našich partnerů při této příležitosti dokonce nabídli internetovým obchodů něco navíc. K hostingu u HOSTING4ALL je platební systém ve variantě Standard v ceně. A to ještě není všechno, pokud si pořídíte internetový obchod u společnosti BENETA, získáte k němu automaticky i mPeníze! Více informací na stránkách beneshop.cz. Doufejme, že díky těmto novninkám ulehčíme mnoha obchodníkům práci a v budoucnu přineseme našim klientům ještě více zajímavých míst k nakupování.

Ivana Hájíčková Ivana Hájíčková / mBank
mPeníze
ivana.hajickova -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Aktuality, Produkty