zpátky

Den bez bankovních poplatků - 28. února

Loni jsme poprvé slavili 28. únor jako Den bez bankovních poplatků. Protože s mBank jej můžete slavit po celý rok, máme pro vás na tento den (kromě nulových poplatků) ještě něco navíc. Každý, kdo si během soboty 28.2. na kterémkoliv mKiosku zažádá o půjčku nebo kreditní kartu, dostane od nás dárek (platí to i pro finanční centrum v nákupním centru Arkády v Praze na Pankráci, které má také otevřeno v sobotu).

Krmit bankéře je přežitek, a proto jsme rádi, že to dělá pořád míň Čechů. Přesto jsme si řekli, že prevence není nikdy dost. Jednoho bankéře proto zavřeme na celý den do klece a vystavíme kolemjdoucím v nákupním centru Chodov. Přijďte se podívat, jak se mu povede! Viz také stále aktuální adresa: www.nekrmtebankere.cz

Češi zaplatí na bankovních poplatcích skoro sto milionů korun denně. Řada z účtovaných položek přitom vyvolává úsměv na rtech (třeba poplatek za nadměrný vklad, za připsání úroku, aj.). Už několik let po sobě lidé hlasují v anketě o Nejabsurdnější bankovní poplatek. mBank nevede ani jeden z nich. Řada bank je ale účtuje pořád dál a dál. Rádi se proto připojujeme k symbolickému Dni protestu proti bankovním poplatkům (organizovaný serverem bankovnipoplatky.com), který na zbytečné poplatky upozorňuje.

Vy už bankovní poplatky platit nemusíte

Abychom nezapomněli - co vlastně dostanete? Speciální tričko pro tento den, jehož náhled vidíte výše. Pokud by zájem výrazně předčil očekávání a trička došla, další zájemci dostanou hrnek mBank. Výše uvedené platí pouze pro žádosti vyplněné v sobotu přímo na obchodních místech, nikoliv pro žádosti 28.2. zpracované nebo zadané on-line.

Pavla Renčínová Pavla Renčínová / mBank
tisková mluvčí
pavla.rencinova -zavináč- cz.mbank.eu