zpátky

Den bez bankovních poplatků - 28. února

Loni jsme poprvé slavili 28. únor jako Den bez bankovních poplatků. Protože s mBank jej můžete slavit po celý rok, máme pro vás na tento den (kromě nulových poplatků) ještě něco navíc. Každý, kdo si během soboty 28.2. na kterémkoliv mKiosku zažádá o půjčku nebo kreditní kartu, dostane od nás dárek (platí to i pro finanční centrum v nákupním centru Arkády v Praze na Pankráci, které má také otevřeno v sobotu).

Krmit bankéře je přežitek, a proto jsme rádi, že to dělá pořád míň Čechů. Přesto jsme si řekli, že prevence není nikdy dost. Jednoho bankéře proto zavřeme na celý den do klece a vystavíme kolemjdoucím v nákupním centru Chodov. Přijďte se podívat, jak se mu povede! Viz také stále aktuální adresa: www.nekrmtebankere.cz

Češi zaplatí na bankovních poplatcích skoro sto milionů korun denně. Řada z účtovaných položek přitom vyvolává úsměv na rtech (třeba poplatek za nadměrný vklad, za připsání úroku, aj.). Už několik let po sobě lidé hlasují v anketě o Nejabsurdnější bankovní poplatek. mBank nevede ani jeden z nich. Řada bank je ale účtuje pořád dál a dál. Rádi se proto připojujeme k symbolickému Dni protestu proti bankovním poplatkům (organizovaný serverem bankovnipoplatky.com), který na zbytečné poplatky upozorňuje.

Vy už bankovní poplatky platit nemusíte

Abychom nezapomněli - co vlastně dostanete? Speciální tričko pro tento den, jehož náhled vidíte výše. Pokud by zájem výrazně předčil očekávání a trička došla, další zájemci dostanou hrnek mBank. Výše uvedené platí pouze pro žádosti vyplněné v sobotu přímo na obchodních místech, nikoliv pro žádosti 28.2. zpracované nebo zadané on-line.

Pavla Renčínová Pavla Renčínová / mBank
tisková mluvčí
pavla.rencinova -zavináč- cz.mbank.eu

Komentáře (19)

Vložit komentář

Je zajímavé, jak to vždycky mrzí ty, co už si požádali - ale nebojte, budou zase i akce pro stávající Klienty. Není třeba litovat - čím dříve u nás máte nějakou službu, tím dříve můžete využívat jejich výhod.

Zah. platby: víme o tom - je to docela velký kus práce a jsou s ním spojeny i účty v dalších měnách, takže některé jiné věci dostaly přednost, ale rozhodně jsme na to nezapomněli. Konkrétní datum vám ovšem nemohu říct, protože ho jednoduše nevím. Cestovní pojištění ke kartám bude ovšem dřív.

Důchodce: kreditní kartu získat můžete, není to tak, že důchodce = kartu nedostanete. Brzy se rozjede i předschválená nabídka, takže zejména ti senioři, kteří mají na našich účtech delší historii a vyšší obraty dostanou (ale samozřejmě nejen pouze senioři) nabídku kreditní karty.

GSM banking nemáme - důvodem je to, že stále přibývá mobiních telefonů, kde můžete používat běžné webové aplikace, vyvíjet tedy GSM banking je nejistou investicí, protože zanedlouho už to může být podobný relikt jako třeba WAP aplikace.

m.i.k. - pokud potřebujete mPeníze a jste právnická osoba - je pro vás účet mBUSINESS se službou mTRANSFER Pro - http://www.mbank.cz/firem... - tento účet je technickým účtem, ale mohou jej využít i právnické osoby.

slavit je treba, ale spis eby me zajimalo, kdy bude mBank pripustny pro pravnicke osoby..chteli bychom pro nase webove aplikace moznost platby pres mBank a nemuzeme!!! Udeljte s tim neco...diky

No, nic naplat, jste fakt dobří :-)
Gratuluji, jen tak dál !

A ještě by to chtělo víc měn na jednom účtu . V Expošce jsme to měli od začátku. Takže pokud není inspirace co lidem dát tak se stačí ohlédnout po tom, co měla dnes již neexistující konkurence.

Mě taky velmy zajímá kdy bude spusten zahraniční platebvní styk?

Ma mbanka gsm banking?

Tak to mám zase smůlu, když jsem o kreditku žádal před 14 dny. Mohlo by to být i aspoň měsíc pozpátku. Jinak jsem s ní velice spokojen, tak jako se službami.

Možnost plateb do zahraničí je to jediné co mi chybí, abych mohl zrušit Rajfku a převést k Vám všechny finance. Věřím, že to bude už brzo... držím palce!

Rozsahem služeb je mBank pořád popelka, ale na druhou stranu, taky mám ještě účet u ČS, v jejich sazebníku se nevyznám a když si propočtu prakticky jakoukoli akci ČS "výhodnou nabídku", zjistím, že na tom prodělám, př. sleva na měsíčním poplatku podle obratu (na poplatcích jim tu "úsporu" 2 x zaplatíte, termínované vklady (podívejte se kolik zaplatíte při předčasném výběru), pozor také na úročení (protože p.a. na víceletých vkladech není samozřejmost) aj. Takže mě taky chybí u mBank spousta služeb, proto mám ještě další konto, na druhou stranu se to zlepšuje, tak pls. si pořád nestěžujte:-)

Kdy banka zveřejní informaci, že důchodcům nad 70 let kreditku nevydává? Nebo snad už tuto diskriminaci opustila?

Já bych namísto chození na mkiosky uvítal možnost pořídit si kredit ku přes internet. mBank je především internetová nízko nákladová banka a proto je ostuda když musím někam chodit. Mám stále účet u ČS, z počátku jen z důvodu že u ní mám kreditní kartu, nyní uvažuji že si účet raději nechám natrvalo....

K č. 4: Jistě; přidal bych i identifikaci plateb, cestovní pojištění na debetní nebo kreditní kartu a čert ví co ještě zůstává mezi sliby.

V novinách jsem četl, že tuto akci mají některé banky už dnes (tj. v pátek), jelikož v sobotu je většinou zavřeno. Možná to mBank mohla udělat také tak. Nebo je málo triček?

Jestli se dárku dočkám stejně tak jako termohrnku, kterého jsem se mimochodem nedočkala nikdy, tak pěkně děkuju..!!

A my, co jiz mKreditku mame tricko dodatecne dostaneme? Nebo na nas se kasle?

Místo placání po zádech mě spíš zajímá kdy bude přes zahraniční platebvní styk ????????? Konnretní datum. Děkuji

A co my, co máme tu kartu měsíc? Navrhuji zaslat nám 30 triček. Přinejhorším hrnky.

To zas bude negativních záznamů v registru. No neber to, když je to tak výhodné ... za negáč dáreček! :-)

koupim!