zpátky

Zaplať kartou mBank a lyžuj levněji!

Připravili jsme pro vás další lahůdku. Všichni, kdo máte rádi lyžování a snowboarding se teď můžete oddávat svému oblíbenému sportu za míň peněz. Stačí, když si k tomu vyberete skiareál v Rokytnici nad Jizerou a za svůj skipas zde zaplatíte jakoukoli platební kartou mBank. Dostanete 10% slevu!

I přesto vás vzhledem k rozmanitosti podob platebních karet a jejich počtu na trhu prosíme, abyste si slevu při placení na pokladně zkontrolovali, popřípadě si o ni řekli.

S mBank lyžujte levněji!

Přímo pod Lysou horou má mBank svůj snowpark, kde se můžete vyřádit na U bedně, slide bedně, a dalších překážkách. Rokytnice nad Jizerou pak nabízí dohromady skoro dvacet kilometrů špičkově upravovaných sjezdovek všech typů náročnosti.

Současná nabídka platí nejen pro všechny české Klienty, ale taky pro všechny držitele karet mBank v Polsku!

Aktualizace 30/01/2009 - upřesnění pravidel:

Platí od 1. 1. 2009  do 31. 12. 2009 v  „Ski areálu Rokytnice n/Jizerou“

Skipas – permanentku s 10 % slevou získáte v případě platby jakoukoliv platební kartou s logem mBank na pokladnách v areálech Studenov a Horní Domky.

Slevu lze uplatnit pouze na nákup jednoho skipasu - permanentky (nelze koupit více skipasů – permanentek s 10 % slevou  při použití 1 platební karty, a to ani v rámci rodiny) a zároveň pokud o slevu požádáte o při zakoupení skipasu – permanentky.

Pavla Renčínová Pavla Renčínová / mBank
tisková mluvčí
pavla.rencinova -zavináč- cz.mbank.eu