zpátky

Od 1.7.2024 se mění způsob úročení našich spořicích produktů

Nově bude základní úroková sazba pro naše spořicí produkty (eMax Plus, eMax Business a mSpoření) závislá na referenční sazbě, kterou je dvoutýdenní repo sazba České národní banky. Zároveň pro vás připravujeme speciální nabídku, díky níž získáte bonusovou sazbu a dosáhnete tak vyššího zhodnocení svých úspor!

 

 

Po změně bude základní úroková sazba produktů eMax Plus, eMax Business a mSpoření odpovídat aktuální dvoutýdenní repo sazbě České národní banky snížené o 2,5 procentního bodu (nyní je například dvoutýdenní repo sazba ČNB 5,75 %, takže sazba na našich spořicích produktech by v takovém případě byla 3,25 % ročně).

 

I nadále platí, že pokud zůstatek na spořicích produktech eMax Plus a mSpoření překročí částku uvedenou v Úrokovém lístku (která v případě každého cíle mSpoření činí 100 000 Kč, u spořicího účtu eMax Plus pak 500 000 Kč), úročí se celý zůstatek vyhlašovanou úrokovou sazbou. Ta je momentálně 0,01 % ročně. Pro eMax Business je úroková sazba dostupná bez jakéhokoliv omezení výše vkladu.

 

Spořicí účet Kreditní zůstatek na účtu Příklad roční úrokové sazby
mSpoření 0 – 100 000 Kč 3,25 %
mSpoření 100 000,01 Kč a více 0,01 % na celý zůstatek
eMax Plus 0 - 500 000 Kč 3,25 %
eMax Plus 500 000,01 Kč a více 0,01 % na celý zůstatek
eMax Business bez omezení 3,25 %

 

 

K první změně úrokové sazby podle nových podmínek dojde v první polovině července. K jakékoliv další případné změně úrokové sazby dojde až po změně referenční sazby, a to ve lhůtě uvedené v našich obchodních podmínkách.

 

Již nyní ale pracujeme na přípravě speciální nabídky, díky níž budeme schopni všem našim klientům nabídnout letní bonusovou sazbu. Ta bude dostupná zcela bez podmínek a zvýší celkové úročení vašich spořicích produktů. Brzy se dozvíte více!

 

 

 

 

 

 
 

Kategorie:

Produkty, Aktuality