Provozní doba

  • spojení s operátorem transakční linky: Po-Ne: 8:00 – 21:00
  • automatická mLinka (hlasový průvodce) a operátoři informační linky: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

 

Kontaktní údaje

  • pro hovory z Česka využijte tel.: 222 111 999
  • pro hovory ze zahraničí využijte tel.: +420 222 111 999
  • většinu operací můžete provést sami prostřednictvím internetového bankovnictví

 

Operátor mLinky 

Operátor mLinky je kompetentní představitel banky, který na základě vašeho požadavku provede dostupné a povolené operace. Zodpoví vaše dotazy, poradí s nastavením internetového bankovnictví.

Pokud používáte naší mobilní aplikaci, můžete se díky funkci Click2Call spojit s operátorem přímo bez dodatečného ověřování. Stačí v aplikaci kliknout na ikonu zeleného sluchátka.

 

Automatická mLinka

Pomocí automatické mLinky můžete provést celou řadu úkonů. Automatická mLinka je hlasový průvodce, který vás provádí dostupnými možnostni k provedení operací přes mLinku. Pro případy, kdy nemáte přístup k internetu, bychom vás rádi upozornili na možnost provádění platebních příkazů předdefinovaným příjemcům přes automatickou mLinku. Tyto transakce jsou bez poplatku.

 

Nejčastější dotazy

Seznam všech nejčastějších dotazů najdete v sekci FAQ.

Automatická mLinka

Pomocí automatické mLinky můžete provést celou řadu úkonů. Automatická mLinka je hlasový průvodce, který vás provádí dostupnými možnostni k provedení operací přes mLinku. Rozpis možných operací vidíte pod textem.

Pro případy, kdy nemáte přístup k internetu, bychom vás rádi upozornili na možnost provádění platebních příkazů předdefinovaným příjemcům přes automatickou mLinku. Tyto transakce jsou bez poplatku.