zpátky

Půjčka bez doložení příjmů se dá vyřídit i online

Online půjčka

 

Mít možnost získat půjčku rychle a bez dokládání příjmů je velkou výhodou. Obzvlášť v době poznačené pandemií, během které narůstají obavy spotřebitelů, zda úvěr vůbec získají. Tou pomyslnou třešničkou na dortu je, pokud je půjčku možné vyřídit i online, bez nutnosti návštěvy pobočky. Tuto možnost nabízí svým klientům mBank.

 

 

Bez ohledu na to, zda potřebujete peníze na překonání nepředvídatelné situace nebo si plánujete zařídit vaše nové bydlení, případně plánujete svatbu či koupi nového auta, externí peníze se čas od času mohou hodit skutečně každému.
V článku se dočtete:

  • co je půjčka bez doložení příjmů
  • kdo může získat půjčku přes internet
  • proč je výhodné dát si pojistit schopnost splácet úvěr
     

 

Vašeho zaměstnavatele nemusíte žádat o potvrzení o příjmu

Přestože jsou úvěry běžnou součástí našich životů, někteří z nás je považují za naprosto soukromou věc a nepřejí si, aby o jejich žádosti o úvěr věděl někdo další. Pokud jste klientem mBank, půjčku si dokážete vybavit bez jakéhokoliv dokladu dokazujícího váš příjem. Pokud vám totiž příjem chodí na účet v mBank, banka o tom ví a bude to při schvalování zohledňovat a úvěr získáte i bez potvrzení. Samozřejmě za předpokladu, že výška vašeho příjmu bude postačovat na splácení nejen splátek nového úvěru, ale i ostatních vašich závazků.

Pokud vám příjem chodí na jiný účet, rovněž nebudete muset kontaktovat svého zaměstnavatele. Stačit budou výpisy z vašeho účtu. O něco přísnější pravidla platí během pandemie, kdy k výpisům z účtu budete potřebovat i potvrzení od zaměstnavatele.

 

 

O půjčku na cokoliv můžete požádat i online

Říká se, že čas jsou peníze. O dost důležitější v dnešní době však je, že tím, že nemusíte chodit osobně na pobočku banky, snižujete riziko onemocnění. To, co bylo ještě před několika roky nemyslitelné, je v současnosti v některých bankách naprosto běžné. O půjčku můžete požádat telefonicky i online. Pokud jste klientem mBank, do banky nebudete muset jít ani kvůli podpisům smluv. Všechno vyřídíte přes internet prostřednictvím internetového bankovnictví nebo mobilní aplikace, s jejíž pomocí je vyřízení půjčky obzvlášť pohodlné a rychlé. Jestliže klientem ještě nejste, smlouvu podepíšete na pobočce nebo vám ji doručí kurýrem. Banka vám zároveň otevře bankovní účet, jehož zřízení, vedení a mnoho dalších služeb je bez poplatků.

Ihned po podpisu smlouvy vám banka pošle peníze na váš účet. Výhodou půjčky od mBank je také její flexibilita. Upravit si můžete například výšku nebo datum splátky anebo si splácení odložit až o šest měsíců. Výborným bonusem k rychlé půjčce je to, když ji získáte s nulovým úrokem. Tuto možnost poskytuje mPůjčka Plus v případě, že si potřebujete půjčit částku od 10 000 do 40 000 Kč se splatností 12 nebo 24 měsíců a pokud jde o vaši první půjčku v mBank. Podmínkou je také trvalý příjem a úvěrový registr bez negativního zápisu. Tento produkt se výborně hodí při dočasném poklesu příjmů, případně pro menší jednorázové plánované či neplánované výdaje.

 

 

Pojištění schopnosti splácet úvěr se vyplatí

Pandemie koronaviru mnohým z nás ukázala, že zůstat bez příjmu doslova ze dne na den je možné i v reálném životě, nejen v katastrofických filmech. Kromě problémů s pokrytím běžných životních potřeb přicházejí i problémy plnit svoje závazky, například splácet půjčky. Pojistit si proto úvěr proti neschopnosti jeho splácení může být skutečně užitečné.

Pokud si v mBank uzavřete pojištění k půjčce na cokoliv, získáte o 2% nižší úrok a v případě, že přijdete o příjem, vyplatí pojišťovna bance splátky úvěru počínaje měsícem, ve kterém jste 30. den nezaměstnaný. K tomu vám pošle peníze ve výši měsíční splátky na pokrytí dalších vašich výdajů a v případě pobytu v nemocnici dostanete jednorázově pojistné plnění ve výši 10 % ze splátky úvěru denně, za každý den hospitalizace. Vaše půjčka bez doložení příjmů tak nebude jen rychlá a pohodlná, ale i bezpečná.

 

 


Reprezentativní příklad První mPůjčka Plus s nulovým úrokem: Výše úvěru 40 000 Kč, roční pevná výpůjční úroková sazba 0 % p. a., RPSN 1,96 %, doba splatnosti 24 měsíců, měsíční splátka 1 666,67 Kč, poplatek za první mPůjčku Plus 800 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 40 800 Kč. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 40 000 Kč. Klient splácí 1 667 Kč měsíčně. První splátka může být vyšší. Klient je povinen mít vždy k datu splatnosti úvěru na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Klient může, bez oznamování bance, mimo pravidelné splátky, úvěr kdykoli splatit nebo uskutečnit mimořádnou splátku v libovolné výši, a to bez poplatku. Po provedení mimořádné splátky dojde ke snížení výše pravidelné měsíční splátky.

 

Reprezentativní příklad mPůjčka Plus s pojištěním: Výše úvěru 150 000 Kč, výpůjční úroková sazba 4,9 % p. a., doba splatnosti 72 měsíců, měsíční splátka úvěru včetně pojištění schopnosti splácet 2 783,79 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 200 432,88 Kč, RPSN 10,54 %. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 150 000 Kč. První splátka může být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou může být delší doba než jeden měsíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky. Klient může, bez oznamování bance, mimo pravidelné splátky, úvěr kdykoli splatit nebo uskutečnit mimořádnou splátku v libovolné výši, a to bez poplatku. Po provedení mimořádné splátky dojde ke snížení výše pravidelné měsíční splátky. 

 

 

 

 

 

 

Kategorie:

Produkty