zpátky

Plánovaná odstávka (17. – 19. 10.) - Integrujeme 5 milionů klientů skupiny mBank na jednotný transakční systém

Od 17. do 19. října nebude možné provádět platby, ale karetní operace budou většinu času k dispozici.


Ve dnech 17. - 19. října budeme sjednocovat transakční systém skupiny mBank. Všech zhruba 5 milionů klientů tak bude moci používat jednotný systém. Tímto krokem se dokončí integrace všech součástí skupiny mBank pod jednotnou značku mBank.


Od 00:00 dne 17. října (půlnoc z pátku 16. 10. na 17. 10.) do 06:00 v pondělí 19. října proto bohužel nebudou plně dostupné všechny služby mBank. Během uvedené doby nebudou fungovat transakční služby ani prostřednictvím internetového bankovnictví, ani prostřednictvím mobilní aplikace. Také SMS notifikace nebudou k dispozici. Nebude tedy možné provádět převody, ani platby. mLinka bude o víkendu k dispozici pouze v informačním režimu. Rádi Vám tedy poskytneme informace o produktech a službách mBank, ale provádět transakce a otevírat nové produkty bude možné až poté, co bude systém znovu spuštěn.


S maximálním nasazením jsme se snažili o to, aby tato integrace měla co nejmenší vliv na používání platebních karet mBank. Téměř po celý víkend tak budete moci platit kartou a také vybírat z bankomatů. Během přestávky bude autorizace karetních plateb vypnuta na krátkou dobu v sobotu od 05:00 do 8:30 a v neděli od 01:00 do 04:00.


Velice se omlouváme za případné způsobené nepříjemnosti a prosíme o vaše pochopení. Pokud jste plánovali provádět platby nebo jiné transakce, prosíme, zadejte je dříve. Ze stejného důvodu doporučujeme změnu limitů na platební kartě s předstihem.

Zde naleznete shrnutí toho, které služby budou ve dnech 17. - 19.10. k dispozici a které ne:


-    Placení kartami a výběry z bankomatů - k dispozici (s výjimkou soboty 05:00 - 08:30 a neděle 01:00 - 04:00)
-    mLinka – k dispozici v režimu poskytování informací o produktech a službách
-    Obchodní místa – k dispozici v režimu poskytování informací o produktech a službách
-    Transakční služby – nedostupné
-    Mobilní aplikace – nedostupná
-    SMS notifikace plateb – nedostupné