zpátky

Soutěž: Poběžte s mBank

Vážení zákazníci,


mBank i letos poběží Volkswagen Maraton Praha, aby podpořila dobrou věc. Největší sportovní nadšenci z řad zaměstnanců už dřou v parcích a na běžeckých pásech, a pečlivě se tak připravují na neděli 3. 5., kdy proběhne očekávaný start. Jenže bez vás, těch nejlepších zákazníků, by to prostě nebylo ono! Proto bychom vás rádi pozvali, abyste se k nám připojili. Startovné v hodnotě 8000 Kč samozřejmě za vybrané zákazníky hradíme my, abychom podpořili Výbor dobré vůle -  Nadaci Olgy Havlové. Na vás tak zůstává ta příjemnější část: zúčastnit se.


Dejte dohromady skupinku čtyř přátel, a pošlete nám společnou fotku s běžeckou tématikou. Pojetí necháváme čistě na vás. Ukázat nám můžete tvrdou přípravu na běh, nějakou vtipnou momentku z tréninku nebo jen jak vám to sluší i po uběhnutých 10 kilometrech. Samozřejmě čím originálnější fotku zašlete, tím lépe, protože jen tu, která nás nejvíce pobaví, odměníme. Kromě startovacího balíčku (s oficiálním dresem běhu, společným tréninkem a pozvánkou na Galavečer  hotelu Hilton Prague s vyhlášením vítězů, rautem a kulturním programem), vám věnujeme na památku i dres mBank.


Není nutné běžet rychlostí blesku, cílem je užít si společné chvíle zaměstnanců se zákazníky a podpořit Výbor dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové. Tři z vás poběží štafetu po 10 km a ten nejlepší zaběhne posledních 12, 195 km, tak hurá na trénink.


Fotografie nám zasílejte do 26. 4. 2015 na e-mailovou adresu: marketing@mBank.cz


Těšíme se na osobní setkání!


Tým mBank
 

Kategorie:

Soutěže

Tagy:

soutěž, maraton