zpátky

Doporučte mKONTO a získejte 500 Kč oba

mKlub 2013

Jste spokojeni s našimi službami? Doporučte nás svým známým nebo kamarádům a odměna 500 Kč na účet vás oba nemine!


UPDATE: Akce byla ke konci ledna ukončena.

 

Doporučení od spokojeného zákazníka je to nejcennější hodnocení naší práce, které můžeme získat. Rozhodli jsme se vás za něj odměnit, místo abychom investovali do drahé reklamy. 

 

 

Jenom vy víte, že vaši kamarádi a známí ocení naše služby nejvíce. Za každého přivedeného zákazníka dostanete jak vy, tak nový klient na své mKONTO 500,- Kč. 

 

 

Je to jednoduché. Stačí aby nový zájemce vyplnil v úplné žádosti o mKONTO do políčka "Promo akce" telefonní číslo osoby, která  jej doporučila (stejné číslo, které používá pro autorizační SMS).

 

Promo akce

 

Více o akci včetně pravidel a návodu 

 


Akci je možné využít jak přes internet, tak i na každém našem obchodním místě.

 

Těšíme se na vaše doporučení!

Tým mBank

 

Komentáře (81)

Vložit komentář

Prý přemýšlíte o dlaším kole, vítze asi zhruba kdy?

Dobrý den.
Toto je sice super akce (lépe řečeno - by byla), ale m-Banka není schopná toto dodržet a lže. Dvěma zákazníkům jsem doporučil, zároveň nový účet zřídil. Na žádostech uvedl své číslo. Za jednoho zákazníka jsem dostal slíbenou odměnu, za druhého nikoliv. Již 2x jsem volal na zákaznickou linku, kde to se mnou řešili a slíbili minimálně odpověď na e-mail a rychlé vyřešení celé záležitosti. Ani jednou jsem se nedočkal. U této banky mám účet již nějaký ten rok, ale takovéto jednání mě nutí odejít. Již jsem si vytvořil účet u konkurence a pravděpodobně odejdu. Jejich výmluvy jsou krásné, ale ztrácím v ně důvěru.
Filip Škvor

Dobrý den proboha co to sedí za tatary na m-lince??!!člověk provolá 100kč a nedozví se vůbec nic!!Požaduji výměnu za kvalifikované pracovníky místo těch zedníků co tam sedí!!!!

dobry den kamarad mi 31.ledna zalozil ucet u vasi banky na doporuceni ale ta odmena 500 mi jeste neprisla?pride mi nebo ne?dekuju

dobry den kamarad mi 31.ledna zalozil ucet u vasi banky na doporuceni ale ta odmena 500 mi jeste neprisla?pride mi nebo ne?dekuju

Dobrý den,
doporučil jsem k Vám 9 nových zákazníků, ale odměna mě došla pouze za 3 znich, nevíte kdy příjdou ty další?
Děkuji

Dobrý den,

mám dotaz. Když jsem doporučil člověka a ten si udělal úplné založení přes internet 27.1.2013, ale šel smlouvu podepsat až 1.2.2013 dostane odměnu? Já ani on jsme netušili, že bude tahle akce předčasně ukončena. Předem děkuji za odpověď.

Poslat zprávu

Akce splnila své cíle a byla ke konci ledna ukončena. Děkujeme všem, kteří nás doporučili.
Více informací
http://www.mbank.cz/blog/...

platí ještě promo akce??

Dobrý den,
kdy akce končí? Děkuji.

vas kod je 728003060

Prosím, platí akce i když ještě nemám konto aktivní, ale už mám člověka , který si založil konto s mým promo kodem ?

frenkus: dotaz stačí napsat jednou, vícenásobné opakování odpověď na něj neuspíší.
Akce už skončila, viz: http://www.mbank.cz/blog/... tak je jedno, zda to šlo i na cizince.
SEPA platby viz: http://www.mbank.cz/osobn...
Koukněte se na mFÓRUM http://www.mbank.cz/forum... možná se tam dalš odpovědi dozvíte nebo položte svůj dotaz tam.

abcdef: výhrůžkami se ničeho nedosáhne, když si přečtete pořádně pravidla akce, tak zjitstíte, že mBank má právo kdykoliv akci zrušit a to bez náhrady. To, že to dali ve známost více jak dva dny před koncem akce je určitě dostatečné. Je to pouze a jen vaše chyba, že nesledujete dění. Pokud vám účet zde nevyhovuje, je pro vás drahý a jinde je levnější, tak vás tu určitě nikdo nedrží.

Doporučila jsem akci pár svým známým s tím, že končí v březnu a teď mě zmatení píší, že akce byla ukončena. Strávila jsem nad tímto spoustu času a nelíbí se mi, co jste mým známým i mě provedli, takže Vás prosím o obnovení promoakce, protože v opačném případě si převedu veškeré peníze k jiné bance a jim doporučim jim místo uzavření účtu u Vás totéž.
VĚŘÍM, ŽE V PRVÉ ŘADĚ JE VÁŠ ZÁJEM O STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍKY.

Dobrý den
Platí 500,- a 500,- i pro doporučení cizinců ? Kdy plánujete mít IB v anglickém jazyce a kdy Vaše stránky ? Prosím o stručné info k SEPA platbám.

děkuji
František

ddsds

Dobrý den
Platí 500,- a 500,- i pro klienty cizince ?? Prosím o stručné info k SEPA platbám ?? Kdy plánujete mít IB v anglickém jazyce a stránky mBank ?

děkuji
František

Dobrý den
Mohu doporučovat i cizince ? Kdy plánujete mít IB i v anglickém jazyce a tak i stránky mBank ? Dále prosím a stručné info ohledně SEPA platbách ?

děkuji
František

Dobrý den
Mohu takto doporučit i cizince ? Dále bych potřeboval stručně onfo o SEPA platbách a kdy plánujete IB a stránky mBank v anglickém jazyce ?

Děkuji
František

no

A není to náhodou jinak pokud to chápu správně tak akce 500 + 500 končí. No spíše si myslím že došel Badget. A nebo jste to akci potřeboval splnit Qotu aby jste dodrželi čísla ? Můj nízor na tohle myslím že to ale pochopí každý prumněrný Manager.

Na rovinu, kdyz jsem doporucil noveho klienta, v ramci promo akce, kde sibuje mbanka vyplatit kazdemu na ucet 500,-, pujdou ty penize vybrat neb jsou ty vouchery, ktery nikdo z nas nepotrebuje? dekuju odpoved na docela zasadni dotaz.

Dobrý den,
v prosinci 2012 jsem účet doporučila mému otci, vyplňoval mé tel. číslo do promo akce. Vztahuje se odměna i na nás, když se vztahuje na uživatelku Veronika0512, která psala dotaz níže? Děkuji.

Dobrý den,
v prosinci jsem účet doporučila mému otci, vyplňoval mé tel. číslo do promo akce. Vztahuje se odměna i na nás, když se vztahuje na uživatelku veronika0512, která psala dotaz níže? Děkuji.

Dobrý den, podala jsem si žádost o založení účtu v této akci a jeden můj kamarád by chtěl taky doporučení, aby si ho mohl založit. Můžu mu dát svoje telefonní číslo, které jsem uvědla v žádosti, nebo to jde jen u těch, kdo už mají účet založený (a mám mu dát číslo toho, kdo založení účtu doporučil mně)? Děkuji.

Ahoj

Dobrý den, rpbíhá spekulace, že akce bude předčasně ukončena. Dozvím se včas kdy? Ať ot sdělím i svým známým ať si pospíší - nerad je ale tlačím. Navíc nestihnu oslovit všechny pokud bude akce trvat jenom do konce ledna:(

dobrý den, po jaké době od založení účtu přes internet by se mi měl kurýr ozvat? už před týdnem jsem totiž konto zakládal a zatím bez reakce.. děkuji.

Dobry den,

pokud nekdo ma zajem v akci ziskat 500,-Kč + 400,-Kč, tak at mi napise na mail drink.union * gmail.com

Dekuji

Jen jsem se chtěl zeptat,od jakého data je jedna z podmínek pro obdržení odměny že se musí na novém účtu protočit alespoň 1500kč.Dnes jsem byl se známou a bankéř v mkiosku v Olomouci na nás vyhrkl tuto novinku.Je to sice dobře aby nevznikaly mrtvé účty ale mělo by se o tom informovat.Děkuji za reakci

Dobrý den, známý mě doporučil Vaši akci Doporučte mKONTO a získejte 500 Kč oba
Při zakládání účtu jsem uvedl jeho tel.číslo a namísto připsání 500 na oba účty jsem dostal e-mail o poukazu na nákup na kasa.cz o což však nemám zájem.Je možné zjednat nápravu ? Děkuji Martin Mazel

Můj dotaz tu již zapadl, avšak stále na něj neznám odpověď:

Jsem vlastníkem pouze účtů eMax a eMax plus, které využívám pro spoření. Nyní bych si rád založil mKonto a využil také výše zmíněné akce. Je to v mém případě možné?
Díky

@mchlup
Ano.

Dobrý den, když doporučím nového klienta a on si zřídí mKonto, může také doporučit on dalším založení mKonta a získají oba 500 kč. Děkuji

@nav208
resi se to detailne v tomto vlakne na mForu: http://www.mbank.cz/forum...

@luciel
Bylo sdeleno, ze dle pripsane odmeny (prichozi platba 500Kc na ucet) nepujde zjistit, za koho je tato dana konkretni odmena. Pry je to z duvodu velke administrativni narocnosti nutne pro takovou identifikaci. Pracovnici mBank totiz jak se zda paruji ty doporucene/doporucujici klienty v systemu RUCNE.

dobrý den, 10.1. jsem si sjednal mbank, stále mi ale 500,- Kč na účet nepřišlo. Kdy bude částka připsána? Děkuji

dobrý den, chtěla bych se zeptat zda odmeny za privedene zakazniky se budou dat nejak definovat - jako za ktereho cloveka odmena je podle jmena nebo tak ? Dekuji za odpověd

@zirafka01
Doporuceny klient nemusi nove zalozeny ucet pouzivat ani na nej nemusi posilat zadne penize. Odmena je vazana skutecne jen na ZALOZENI uctu. Ucet pak musi zustat aktivni (tzn. nezruseny) alespon do konce brezna.

Zdravím. Chtěla bych se zeptat, jestli když někomu mbanku doporučím a on si účet založí, zda musí tento účet poté používat - resp. zda něco takového vyplývá z podmínek mbanky. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
za jak dlouho by měly peníze na účet dorazit? Účet jsem si založila a číslo vyplnila již před několika dny a stále čekám.

Může mi někdo říci jak to je na mlince mi řekl operátor že pokud zajdu na pobočku a založím si učet bez toho že mě někdo doporučil dostanu odměnu 500,-kč na nákup v kasa.cz a pokud budu mít telefon od někoho kdo má mbank tak 500,-kč já a on dostane na učet v penězích, a potom jsme se ptal zda když doporučím třeba 4 lidi dostanu za ně 500,-kč tak mi bylo povězeno že jen za prvního a potom to dostanou jen doporučení mužete mi říci kde je pravda?

Ale, tam byla jina akce, uz nevim presne co, ale bylo to take a ted vim, ze probiha od 7.1. to uz budu mit 8 lidi co jsem sehnal, jak poznam od koho mi pak prijde odmena?

Krejca23: Výše zmíněná akce probíhá v termínu od 7.1., tzn dle mého názoru nemáte na odměnu nárok, viz úplná pravidla soutěže.

Vitek_mbank: Jsem vlastníkem pouze účtů eMax a eMax plus, které využívám pro spoření. Nyní bych si rád založil mKonto a využil také výše zmíněné akce. Je to v mém případě možné?
Díky

Dobry den, me take neprisla zadna odmena ani sestre, ja jsem ji zakladal ucet loni na konci roku?
jmeno segry:
Zdeňka Krejčíková
Jizeřanská
Kolín
mé číslo je 737413028 ten co to sestre doporucil, dekuji za info

Dobry den,
nějak si nejsem jista jestli jsem zadal promoční kod.. je nějaká možnost jak to zjistit?
Děkuji

Dobrý den,
podobně jako paní "Tera! - účet jsme zřizovali v neděli dopoledne a dosud žádný telefon o stekání s kurýrem... začínáme být na pochybách, zda jsme žádost vyplnili dobře, nebo je opravdu Vaše kapacita vzhledem k akci tak vytížená. chtělo by to možná nějaké info pro tyto budoucí zákazníky na email, že s eopozdíte, trošku by to uklidnilo ve vyčkávání. Děkuji

Poslat zprávu

Lopezot: Ano můžete, akce probíhají paralelně.
Tom11: Jaké máte u nás účty? Jste spoluvlastník nebo disponent?
Tera: Omlouváme se, ale naši kurýři jsou v souvislosti s akcí mKlub na hraně svých kapacit. Informujeme, že se může reakční doba prodloužit. Za komplikace se omlouváme.

Dobrý den, za jak dlouho od zřízení přes internet mám očekávat setkání s kurýrem? účet jsem si sjednávala v neděli a stále se mi nikdo neozval. děkuju

Dobrý den,
jsem Vaším klientem a nyní bych rád rozšířil svoje účty a zřídil si i osobní mKonto a využil také akce doporučení. V případě se přihlásím do internetového bankovnictví a chci zažádat o mKonto, není zde příslušné pole k zadání doporučujícího tel čísla. Lze i v tomto případě využít této akce?
Díky za odpověď

Dobrý den, mám dárkový šek 1000 Kč s promo kodem. Platí ještě, nebo již platí pouze akce 500+500?

Vitek_mBank: Děkuji za odpověď a vysvětlení. Už to vím a budu na to brát ohled.

Poslat zprávu

Crookyn: Individuální propagaci na našich komunikačních kanálech nebudeme podporovat. Považujeme to za spam. Jinak se nic neděje, už to víte, tak to prosím nedělejte.

Poslat zprávu

Davepro: Je to jak jsem psal na fóru, odměny budou připisovány průběžně po dobu trvání soutěže, cca týden po aktivaci konta.

Poslat zprávu

mBankinfoo: Aktuálně je to možné jen na pas + vyplnit dokument potvrzující daňové rezidentství v ČR. Připravujeme možnost, že to bude možné jen na občanský průkaz pro občany EU.

HerrGott:
Napište mi prosím z jakého důvodu?

Všem:
Než jsem svůj příspěvek uveřejnil, důkladně jsem si pročetl pravidla přidávání komentářů mBlogu:
- Blog mBank slouží jako informační kanál z prostředí mBank.
- Informuje o novinkách, změnách, akcích, dění v bance.
- Na tyto články máte možnost reagovat prostřednictvím komentářů pod blogem.
- Na rozsáhlejší diskusi využijte prosím mFórum, kde každé téma má své vyhrazené místo.

Proto nechápu, z jakého důvodu by měli být otravováni (reakcemi na nesmyslné inzeráty) lidé,
kteří chtěli poskytnout číslo pro využití akce těm, kteří ve svém okolí neznají nikoho, kdo by vlastnil účet u mBank.

Admin:
Pokud jsem svým předchozím příspěvkem zásadně porušil pravidla, pak se omlouvám.
Vzhledem k výše uvedeným pravidlům to nebylo záměrně, bylo to tedy bez vědomí.
V případě porušení pravidel prosím smažte můj předchozí a nynější příspěvek.
A poprosím o aktualizaci pravidel, aby příště nevznikala podobná nedorozumění.

HerrGott:
viz. sdělení výše.
Smažte prosím všechny uměle vytvořené inzeráty na všechna uvedená čísla.
Čím méně si lidé budou dělat naschvály, tím lépe se bude žít všem.
Nechám to na Vašem svědomí a popřípadě budu reakce na inzeráty přesměrovávat na Vás.
---------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------

Děkuji

Na všechny zde uváděná telefonní čísla zakládám nesmyslné volné inzeráty, doufám, že Vám nebude vadit množství obtěžujících nesmyslných telefonátů.

Dobrý den

Výborná akce. Akorát někde na fóru byl dotaz kdy se budou odměny připisovat a odpověď byla, že průběžně cca do týdne od aktivace účtu. Což i v pravidlech je psáno, že akce bude vyhodnocována průběžně. Ovšem dále je bod který uvádí, že odměny budou připsány jen za účty které budou aktivní po celou dobu akce. Což by ovšem znamenalo, že odměny budou připsány až po dokončení akce což je momentálně až 31 března, navíc s možností prodloužení. Kdy se tedy opravdu připíše odměna jak novému klientovi tak doporučující osobě? Děkuji

Dobrý den, je možné založit u Vás účet na povolení k dlouhodobému pobytu cizince ? nebo to musí být pouze PAS či OP děkuji

Poslat zprávu

veronika0512: Pošlete mi prosím číslo žádosti, nebo alespoň jméno a datum narození na vit.novak@cz.mbank.eu, prověříme to.

Poslat zprávu

ubuntu02: Tak to samozřejmě není žádný problém.
shane666: Limit na počet doporučených zákazníků není.
jeliman: Pokud nebudete doporučen, tak bohužel nedostanete nic.
gigant: Času máte dost, nemusíte nikam pospíchat. Momentálně máme termín ukončení akce do konce března.

Dobrý deň, v prosinci 2012 som sa stala novým klientom Mbank, ale prémia pre nového klienta mi neprišla. Danú situáciu som 2x reklamovala na Mlink, ale neprišlo k náprave....je možné ešte stále dostať odmenu nového klienta? Priatelovi, ktorý mi Mbanku odporúčal prémia prišla..Ďakujem

Dobrý den do kdy tato promo akce trvá?

do kdy tato akce doporučení trvá?

to jeliman: napiš e-mail a pošlu ti svoje číslo ;)

musim doporuceni od nekoho, abych dostal 500kc a nebo si ucet muzu zalozit sam bez neciho doporeceni?

Kolik lidí na doporučení je maximem?

Nerozuměli jsme si, myslel jsem, když jako současný klient mBmank s busines kontem pozvu někoho, aby si založil mKonto.

Poslat zprávu

V žádosti o mKONTO business není momentálně pole "Promo akce", tuto možnost připravujeme. Zatím doporučujeme aby si dotyčný založil i osobní mKONTO.

Je odměna za pozvání i z mBusines nebo pouze z mKonta?

Poslat zprávu

Kocour: Ano, docela pravidelně.
Vlaxihla: Momentálně možné není možné zakládat na OP cizího příslušníka, ale v nejbližší době se chystáme tuto možnost spustit. Budeme informovat.
mprimas: Ano do konce března, ale možná bude prodloužena.

Je tao akce časově omezena?

Omluva, byl jsem slepý, už jsem to našel (musí to být 9-timístné číslo bez mezer).

Dobrý den,
telefonní číslo má být v 9-ticiferném tvaru nebo včetně mezinárodní předvolby ČR? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, kamarád si chtěl u vás uzavřít ůčet, je občan Slovenska s přechodným pobytem zde ale v dotazníku nás to nepustilo napsat číslo slovenské občanky a místo trvalého pobytu na Slovensku...dá se to nějak udělat??? Děkuji za odpověď...

mBanka rozdává někdy vouchery??

Poslat zprávu

Aha, chápu. Toto pole slouží i pro jiné naše akce, například pokud máme vouchery atp. V případě doporučování ale bereme v potaz jen tel. číslo.

Aha, díky za odpověď. Zmátl mě text v rámečku Promo akce - zadejte tel. číslo nebo kód.

Poslat zprávu

Dobrý den,
doporučený musí zadat vaše telefonní číslo abychom si ho mohli spárovat s vámi. Žádnou alternativu v podobě kódu nepřipravujeme.

Dobrý den, když nechci udávat telefonní číslo potenciálním zákazníkům, kde je možné získat KÓD, který doporučený zadá? Děkuji.