zpátky

mBank již potřetí v řadě nejlepší internetovou bankou v ČR

Global Finance

Milí klienti,


musíme se vám pochlubit :) Už potřetí za sebou jsme vyhráli v soutěži World´s Best Internet Banks 2012 cenu o nejlepší internetovou banku v České republice.          


Soutěž pravidelně vyhlašuje prestižní časopis Global Finance z USA. Odborná porota soutěže je složená z celosvětově uznávaných odborníků z oblasti retailového i korporátního bankovnictví a posuzuje velké množství kritérií. Například kvalitu a design webových stránek, strategie akvizice, kvalitu jednotlivých produktů, dostupnost online služeb a mnohem více. O to větší radost máme z toho, že jsme tuto soutěž vyhráli už potřetí za sebou.  

 

 Odkaz na vyhlášení výsledků

 

mBank je opakovaně oceňována v anketách veřejnosti, podnikatelů i odborné veřejnosti. Letos získala druhé místo v anketě Zlatý měšec a celkem čtyři ocenění v hlasování veřejnosti, podnikatelů i odborníků Zlatá koruna.

 

Nemusíte se ale bát, že usneme na vavřínech. Budeme nadále tvrdě pracovat, abychom se udrželi na špičce českého internetového bankovnictví.

 

Tým mBank

 

Komentáře (4)

Vložit komentář

když je tak nejlepši,proč nejsou manažeři mbank ani schopni spustit bezkontaktni platebni karty,jenom se pišou vymluvy,že se to musi pořad zloušet,ale v sazebniku už to maji a mnejsou to schpni uskutečnit,to plati i o slovenske mbank s těmi bezkontaktnimi platebnimi kartami,jenom v polsku to prostě jde

...a co dělají bratři Slováci a Poláci špatně, že jim tam vyhrály jiné banky - Tatra Bank (SK) a Bank Millennium (PL)?

Portfolio služeb a produktů PL a SK mBank je mnohem širší než u nás, a přesto (nebo právě proto?) nevyhrály? Nebo existuje na světě ještě lepší banka? ;-)

Dobrý den!

Odkdy spustíte mVklad (termínované vklady), všiml jsem poplatků ve Vašem sazebníku?

congrats ;)