zpátky

Setkání s mRadou v Nile house

Dne 26.1.2010 v 17:30 jsme se v Nile house v Praze setkali s našimi mRadními, kteří se dostavili téměř v kompletní sestavě. K tomu si přičtěte jedenáct mLidí, kteří měli mRadním co říci a setkání bylo kompletní.Nejprve proběhlo rychlé představení jednotlivých přítomných - jelikož ne všichni z mBank mRadní znali osobně a také proto, aby si mRadní zařadili k vyměňovaným e-mailům tváře mLidí.
Pak se rozproudila čilá diskuze o všech tématech, která mRadní zajímala – předčíslí, platební karty k eMAXu, chystané produkty, aktuálně probíraná témata na mFóru. Bylo zajímavé sledovat Adama v jeho pozici mRadního – stále plného nadšení pro věc mBank stejně jako moderování diskuze Robertem (Sales manager).
Při výborném občerstvení čas plynul rychle, takže kolem půl deváté večerní jsme se pak přesunuli do nedaleké místní osvěžovny, kde proběhla neformální část setkání v užším kruhu.
Co ještě říci – v přátelské atmosféře se diskutovalo a já věřím, že další setkání přinese novinky a témata, o nichž budeme diskutovat se stejným zápalem jako o věcech minulých.
A abych nezapomněl, Aleš (zástupce na setkání s mRadními za IT a častý přispěvatel na mFóru) nafotil několik momentek z celé akce na centrále mBank v Nile house:

picno1

Na této fotce (zleva) Ivana_mBank, marekzerzan, schnecke

picno1

Zde zleva markot, Patrik, Pavla_mBank, Katka (Produktový manažer), vejpuste, Radko (Produktový specialista), Rafter

picno1

Na této fotce zleva: marekzerzan, schnecke, markot, Patrik, Robert_mBank

picno1

Zde zleva: schnecke, markot, Tomáš_mBank, Robert_mBank, Adam, Katka, HonzaH_mBank

Tomáš Vokroj Tomáš Vokroj / mBank
webmarketing specialist
tomas.vokroj -zavináč- cz.mbank.eu