zpátky

Hypotéka od mBank znovu obhajuje zlato

Pátý ročník soutěže „Finparáda – Finanční produkt roku“ opět ukázal největší hvězdu mezi hypotékami. mHypotéka Light obhájila první místo už čtvrtý rok v řadě!


Žádné poplatky za zpracování žádosti, poskytnutí úvěru a založení i vedení úvěrového i osobního účtu – to a mnoho dalšího drží mHypotéku Light na prvním místě v kategorii hypoték. Porota dále ocenila a vyzdvihla možnost mimořádných splátek zdarma či sjednání variabilní úrokové sazby.


Skutečnost, že mHypotéka Light je už počtvrté za sebou nejlepší hypotékou v České republice, a to na základě analytického porovnání klíčových parametrů, nás velice těší. Sledujeme vývoj v nabídce finančních produktů a stále pracujeme na novinkách. Pro letošní rok jsme pro klienty připravili další inovaci v podobě “Investiční hypotéky”, která jim umožní velice výhodně financovat například rekonstrukci bez dokládání faktur, pořízení rekreačních objektů jak v tuzemsku, tak v zahraničí, nebo třeba financování studia typu MBA,“ komentuje úspěch Michal Pokluda, ředitel produktového portfolia mBank pro Českou republiku a Slovensko.


Finparáda dále ocenila i osobní účet mKonto, který znovu hájí třetí místo a dlouhodobě patří k nejvýhodnějším osobním účtům na trhu. Tři výběry měsíčně z jakéhokoliv bankomatu v České republice nebo třeba SEPA platby zdarma jsou naprostým základem mKonta, které můžete obsluhovat nejen z mezinárodně oceňovaného internetového bankovnictví, ale také z neméně úspěšné mobilní aplikace.


Soutěž “Finanční produkt roku” pořádá portál Finparáda.cz, který se specializuje na finanční produkty a bankovní služby a jejich analytické srovnávání.
 

Tagy:

mHypotéka