zpátky

Navrhněte nový vzhled internetového bankovnictví a vyhrajte!

Jak jistě víte, jednou z novinek v Internetovém bankovnictví je nový vzhled. Nyní může každý klient mBank navrhnout další a vyhrát některou ze zajímavých cen.
HTC Vítězný návrh má šanci na implementaci do systému Internetového bankovnictví.

Kdy, jak?

Soutěž bude rozdělena do dvou fází.

První fáze startuje již 8.11.2010 a potrvá do 31.12.2010. V této fázi soutěžící pošle svůj návrh z e-mailové adresy registrované při žádosti o účet v mBank na adresu skins@mbank.cz.
V každém e-mailu je uveďte jméno, příjmení, adresu a souhlas s pravidly soutěže v této formě: 

„Prohlašuji, že jsem se seznámil s pravidly soutěže „Navrhni vzhled internetového bankovnictví mBank“ a tímto akceptuji ustanovení těchto pravidel. Vyslovuji souhlas s umístěním mnou zaslané soutěžní práce, mého jména, příjmení a místa bydliště na stránce soutěže na adrese www.mBank.pl, www.mBank.sk, www.mBank.cz a se zpracováváním mých osobních údajů včetně e-mailové adresy pro účely související se soutěží.“

Do soutěže budou zařazeny pouze e-maily se souhlasem s pravidly a porota následně v termínu od 1.1.2011  do 16.1.2011 vybere deset návrhů.
Druhá fáze soutěže proběhne v období od 17.1.2011 do 31.1.2011 a v této fázi bude možné na našich internetových stránkách hlasovat pro nejlepší z nich.

Jsou dvě možnosti v jakých formátech posílat návrhy:
1.    CSS soubory
2.    formát grafického projektu

1. varianta se bude týkat prací na základě mBank dodaných pramenů připravených s využitím kaskádových stylů, úroveň 2 (CSS 2). Připravené projekty budou prověřovány, pokud jde o slučitelnost se systémy mBank, v prohlížečích IE7+ a FF 3,5 +.

HTC V 2. variantě půjde o soubory ve formě grafického projektu zobrazení stránky v poměru 1:1, v rozlišení ne menším než 1280 x 1024 pixelů, barevném prostoru RGB, rozlišovací schopnosti práce 72 dpi. Všechny prvky v grafickém projektu mohou být „useknuté“ tj. např. grafika pozadí dodána jako samostatný grafický soubor.
Druhou možností je připravovaný projekt dodat v dostatečné velikosti, aby tyto prvky obsahoval vcelku. Do rámce projektu se musí vejít všechny prvky operačního systému a prohlížeče, které jsou normálně vidět na monitoru počítače (např. lišta Start atd.) a to ve formátech uchovávajících rastrovou grafiku s uplatněním bezztrátové komprese při využití např. ..psd nebo xcf.

Každý soutěžící může poslat v každé kategorii maximálně tři návrhy.

O jaké stránky se bude jednat?

Posuzovány budou stránky s obrazem seznamu účtů, předdefinovaných příjemců, jednorázového převodu.

O co se soutěží?

Navigace

 • 1. místo:
  iPad WiFi 16 GB + balíček dárkových předmětů mBank
 • 2. místo:
  telefon HTC + balíček dárkových předmětů mBank
 • 3. místo:
  navigace Pentagram Nomad Evo 4.3 + balíček dárkových předmětů mBank
 • 4. – 10. místo:
  balíček dárkových předmětů mBank

S kým?

Soutěž je společná pro všechny státy, v nichž mBank působí. Vítězný návrh pro všechny tři země tedy může být z České republiky, Slovenska či Polska.

Více o soutěži a podrobná pravidla lze nalézt zde.

Tomáš Vokroj Tomáš Vokroj / mBank
webmarketing specialist
tomas.vokroj -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Soutěže

Komentáře (16)

Vložit komentář

Jsem za jedno s osůbkami, co stojí za nepozměňováním stránek mBank. Tím pádem bych do toho jak se říká nehrabal, když je vše ,,funkční a přehledné,, jak má být. Zase abych pak pořát něco hledal!!!

Tak vítr fouká z Polska (ostatně jako vždy) :-(

Rovněž si myslím, že současný design je perfektní a funkční a mám upřímnou obavu z nějakého nevybouřeného ega obskurního grafika. mBance bych obrazně doporučil, aby se soustředila na zvýšení výkonu motoru, než na lakování zpětných zrcátek a výběr chromové koncovky výfuku. Anebo snad byla definitivně infiltrována kok.oty?

Po novom vzhľade IB rozhodne netúžim. Ten súčasný mi vyhovuje.

Překvapěj, ale nějakým novým poplatkem :(

Už jsem to psal na FB. Proč dělat nesmysly se vzhledem když by bylo lepší zjednodušit ceník a vyházet ty zbytečné podmínky. Co takhle spustit dávno slibované mFondy - prý jsou hotové jen je spustit, proč tedy neběží? O úrocích na pseudospořících účtech je snad zbytečné komentovat (vyhrožovat tím že peníze převedu jinam nebudu, to už jsem udělal) ....
Spíš teď přemýšlím proč bych měl u mBank zůstat. Co mě nabízí lepšího než třeba FIO? Jen co přijdou dlouhé zimní večery, tak si to sepíšu a uvidím. Zatím když je to zadarmo tak s tím nespěchám, ale třeba mBank na vánoce něčím pěkným zase překvapí ...

já jo, mBank byla a je nejvýhodnější banka na trhu ale jak jsem psal ještě Jirkovi Báčovi - rád spolupracuju s profesionály.

kam pudeš? wR?

Malovat moc neumím, ale kdybyste chtěli navrhnout nový sazebník a úrokový lístek, tak jsem k službám. Protože jinak asi oslavím 2 roky s mBankou převedením peněz jinam, možná i zrušením účtu.

A co místo nového vzhledu radši zprovoznit platby do zahraničí a kontokorent pro soukromou klientelu? Nebylo by to lepší, než nějaké kosmetické změny???

Adame: rozumne ?AYFBK ?prehazovani motivu windows, jsem delal pred 20 lety. A uz jsem z toho rozhodne vyrostl. Trvam na tom ze je to -pip- . Chtelo by to tu udelat asi tak 1000 FUNKCNICH vylepseni, ale co koho to zajima, hlavne ze budeme mit novy barvicky, a deticky si budou hrat a bude hezky... Ty vyhry jsou k smichu, na to se vam kazdej vykasle. Ale co , beztak to smerujete k detem. Takze ty bez novyho ajfounu ani ranu, takze pro ne je to jako delany. tedy pro studentiky. bah.

Myslím, že proč ne. Místo partyzánštin, kdy jsem měnil vzhled přes Stylish, abych měl tabulky přehledný. Jen mi už vcelku vyhovuje tenhle jednoduchý červeno-bílý vzhled. Takže trochu se zpožděním. Ale chápu, že klientstvo musí mít nějakou motivační zábavu :)

iPad WiFi 16 GB + balíček dárkových předmětů mBank >> kolik profesionálů si představujete, že se zůčastní? :-)

guide-bot: změnu vzhledu jsem plánoval ještě já, a pamatuju si, že to hodně lidí chtělo, tak si myslím, že prskat nad věcma, které jsou rozumné, to je docela zbytečné, ne?
AleTic: není to moje číslo účtu ;) ale kdyby mi chtěl někdo něco poslat, tak ho tady klidně zveřejním :D

V šablonách ke stažení uvedené číslo účtu ADAM ZBIEJCZUK 670100-2200031978/6210 je pravdivé?

novy vzhled ? Co je spatne na tom soucasnem ? kdyz funguje dobre ? teda fakt se tady posledni dobou zaobirate samejma pi*ovinama...