Jak si aktivovat platební kartu mBank

Platební karta je doručována v neaktivním stavu prostřednictvím pošty. Kartu je zapotřebí před prvním použitím aktivovat prostřednictvím vašeho internetového bankovnictví, mobilní aplikace nebo přes mLinku na tel. č.: 222 111 999.

 

Po doručení karty si nejdříve zkontrolujte, jestli je na přední straně karty správně uvedeno vaše jméno, příjmení a další údaje. Pokud tomu tak nebude, oznamte tuto skutečnost mBank prostřednictvím mLinky, tel. č.: 222 111 999, která Vám zajistí vydání nové karty. Potom podepište kartu na zadní straně v podpisovém proužku.

 

 1. Pokud ještě nemáte mobilní aplikaci mBank, stáhněte si ji z Google Play nebo App Store a pak aplikaci spárujte s účtem.

 2. Přihlaste se do mobilní aplikace a přejděte do části „Finance“. Následně zvolte položku „Karty“ a pak klikněte na kartu, kterou chcete aktivovat.
 3. Klikněte na červené tlačítko "Aktivovat kartu"


 4. Zadejte datum platnosti karty, kterou chcete aktivovat a nastavte si PIN ke kartě.
 5. Operaci potvrdíte PIN kódem aplikace. Hotovo. Vaše nová karta je nyní aktivní. Nezapomeňte si nastavit limity na kartě tak, aby vyhovovali vaším potřebám.

 1. Po přihlášení do internetového bankovnictví
  • klikněte na položku Moje finance
  • zvolte položku Karty
  • neaktivní karta je označena červeným textem Aktivovat
 2. Klikněte na Aktivovat.
 3. Zadejte číslo karty, kterou jste obdrželi
 4. Vložte Váš nový PIN a klikněte na Aktivovat.
 5. Teď už zbývá jenom potvrdit aktivaci karty doručeným SMS kódem. Vaše karta byla aktivována.


 6. Po aktivaci karty si prosím nastavte svůj vlastní PIN kód. Nezapomeňte si nastavit limity na kartě tak, aby vyhovovali vaším potřebám.