zpátky

Nové obchodní podmínky a sazebník - mPůjčka Plus

Vážení Klienti,

od včerejšího dne platí nové obchodní podmínky pro hotovostní úvěry v mBank. Největší změnou je zavedení nového produktu mPůjčka Plus. Stejně tak byl zveřejněn sazebník, který je pouze rozšířen o nový produkt.

O co se jedná? Jistě řadu informací z obchodních podmínek zjistíte sami - ale vzhledem k tomu, že produkt ještě nenabízíme a probíhá jeho testování, nepůjdu nyní do velkých detailů. Poté, co jsme museli změnit podmínky u stávající mPůjčky, jsme se snažili co nejrychleji připravit produkt, který bude opět v souladu s politikou nulových poplatků, výhodný pro Klienty a zároveň bezpečný pro mBank. Nová mPůjčka Plus bude v první pilotní fázi nabízena pouze vybraným stávajícím Klientům, následně však bude platit, že naši stávající Klienti budou mít (podobně jako u kreditní karty) snažší pozici ve srovnání s někým, kdo pouze "přijde z ulice".

Bude se jednat oproti mPůjčce o běžný spotřebitelský úvěr se splátkovým kalendářem, peníze jsou v okamžiku schválení poslány na mKONTO, nenajdete zde poplatek za vedení ani za předčasné splácení, mPůjčka Plus zůstává také bezúčelová. Rozdíl oproti mPůjčce je v provizi za poskytnutí úvěru, který je 1,5% oproti 1%. Výhodou pak bude vyšší úvěrový rámec a více způsobů žádosti. Samozřejmě se dozvíte vše potřebné včas - ve speciální části stránek i zde na blogu. Protože se jedná pouze o přidání nového produktu do sazebníku, nikoliv změnu stávajících položek a produktů, neplatí zde povinnost informovat o novém sazebníku s předstihem.

Věříme, že (nejen) předschválené mPůjčky Plus navážou na úspěch kreditních karet a budou správnou odpovědí těm, kteří nám vytýkali, že mPůjčka má sice dobré parametry, ale nezohledňujeme dostatečně, zda je žadatel naším stávajícím Klientem, nebo že současný úvěrový rámec není dostatečný.

Ještě krátké doplnění ke kreditním kartám: zejména na fóru bylo v poslední době skutečně velké množství dotazů - budeme se snažit na jejich základě jednak doplnit část Otázky a odpovědi a samozřejmě i na konkrétní dotazy přímo odpovídat, za aktuální zpoždění se omlouváme.

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk / mBank
1. bankovní bloger v ČR
adam.zbiejczuk -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Aktuality