Ovládněte svůj rozpočet s mobilní aplikaci mBank

S funkci Moje výdaje získáte ještě větší kontrolu nad domácím rozpočtem. Stačí pohled do mobilní aplikace a ihned víte, jestli utratíte více než obvykle.

 

Hned na úvodní obrazovce vidíte barevný kruh s bodem – Moje výdaje, který ukazuje, kolik jste utratili v tomto měsíci. Pokud se bod nachází v zelené části počítadla, utrácíte méně než obvykle. Pokud je v červené části kruhu, utrácíte více.

 

Vedle Mojich výdajů naleznete informace o aktuálním zůstatku na účtu a kolik jste utratili od začátku aktuálního měsíce. Po kliknutí na počítadlo se zobrazí sloupcový graf, kde vidíte výši výdajů za stejně dlouhá období sa poslední tři měsíce.

Na obrazovce výše vidíte výdaje od začátku měsíce do 1. března, 1. dubna a 1. května. Poslední sloupec zobrazuje aktuální měsíc. Jeho barva závisí od toho, zda utrácíte více nebo méně než obvykle. V dolní části obrazovky naleznete souhrn aktuálního měsíce.

Založení bankovního účtu online v aplikaci mBank

Bankovní účet zdarma založíte pohodlně odkudkoliv, ať už jste doma na gauči, nebo na cestách. Stačí si stáhnout naši appku a můžete se do toho pustit.

 

Mobilní aplikace mBank pro Android Mobilní aplikace mBank pro iOS Mobilní aplikace mBank pro Huawei

Nejčastější dotazy