Odborná stáž v mBank

Jsme mBank, mladá internetová banka, která na trh přináší novou generaci bankovnictví a Ty máš nyní jedinečnou příležitost být u toho. Popadni příležitost za pačesy!

Nabízíme:
  • pro studenty 3., 4. a 5. ročníků VŠ neplacenou stáž (dle dohody min. 2 měsíce) s možností následné placené spolupráce
  • výjimečnou příležitost osobního rozvoje a získání zkušenosti v oblasti bankovnictví
  • velmi zajímavou a zodpovědnou práci – možnost aktivně ovlivnit další směřování banky
  • práci v mladém a přátelském kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí s otevřeností ke změnám
Náplň stáže:
  • komplexní výpomoc při činnostech finančního oddělení
  • zpracovávání reportů a analýza dat
  • hledání a navrhování zlepšení současných postupů a procesů

Co od vás očekáváme?
  • chuť podílet se na chodu finančních oddělení
  • ochotu učit se novým věcem
  • samostatnost, cílevědomost a proaktivní přístup
  • komunikační schopnosti a týmovou spolupráci
  • spolehlivost, zodpovědnost, schopnost věci dokončovat
  • časovou flexibilitu

Požadované znalosti:
  • orientace v ekonomické terminologii
  • základní znalost finančních procesů
  • znalost MS Excel a MS Word
  • znalost AJ slovem i písmem

Kde a jak pracujeme?
  • pracujeme v budově Futurama na Praze 8 (stanice metra Invalidovna)
  • naše kanceláře jsou ve stylu open space
  • pracovní doba stážistů bude pondělí – pátek, 20-40 hodin týdně

Nástup možný:
  • dle domluvy

V případě, že Tě naše nabídka zaujala a myslíš si, že jsi tím pravým člověkem pro nás, pošli prosím e-mail se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem na  hana.zeinerova@mbank.cz

Těšíme se na Tebe!