Jak založit mSpoření?

Založte si mSpoření jednoduše na pár kliků

 

mSpoření vám umožňuje šetřit jednoduše a bez námahy. S každou vaší platbou se automaticky odvede drobná částka z vašeho běžného účtu mKonto na mSpoření. Jakmile si jej založíte a nastavíte, začne spořit za vás.

 

 

 1. Pokud ještě nemáte mobilní aplikaci mBank, stáhněte si ji z Google Play nebo App Store nebo Huawei App Gallery a pak aplikaci spárujte s účtem.

 2. Po přihlášení se do mobilní aplikace si v dolním menu zvolte „Produkty“ a následně přejděte do části „MSPOŘENÍ“.


 3. Vyberte si některý z předdefinovaných cílů, které jsme pro vás připravili nebo si nastavte vlastní cíl.


 4. V prvním kroku žádosti si pojmenujte cíl, na který chcete spořit, například: Svatba, Motorka, Řidičský průkaz...


 5. Zvolte si některou z nabízených kategorií. Dosažení svého snu už máte na dosah.
 6. Vyberte si obrázek. Který se vám líbí nejvíc?
 7. Nastavte si částku a datum, ke kterému ji chcete naspořit. Není to nic závazného, ale takto vidíte, kdy a jakým způsobem se vám podaří váš sen dosáhnout.


 8. Zvolte si způsob k dosažení vašeho cíle. Chcete si spořit po malých částkách s každou platbou nebo odkládat stejnou částku každý měsíc? Možná je také jejich kombinace. Nakonec klikněte na „Odeslat“.


 9. Hotovo! Od této chvíle si spoříte na váš sen.

 1. Po přihlášení do internetového bankovnictví klikněte na položku PRODUKTY a v části Karty zvolte položku Všechny. 2. Zvolte dlaždici s nadpisem mSpoření.
 3. Zobrazí se další informace o mSpoření. Klepněte na tlačítko s nápisem CHCI TO a vstoupíte do žádosti o založení mSpoření.
 4. Spořící cíl si pojmenujte podle sebe, například: Dovolená, Svatba, Motorka, Řidičský průkaz... 5. Z nabídky si vyberte některou z nabízených kategorií. 6. A vyberte si obrázek, který se vám nejvíce líbí. 7. Nastavte si částku a datum, ke kterému ji chcete naspořit. Není to nic závazného, ale takto vidíte, kdy a jakým způsobem se vám podaří váš sen dosáhnout. 8. Zvolte si způsob k dosažení vašeho cíle. Chcete si spořit po malých částkách s každou platbou nebo odkládat stejnou částku každý měsíc? Oba způsoby můžete také zkombinovat. 9. Hotovo! Od této chvíle si spoříte na váš sen.

Nejčastější otázky