Zobrazení údajů o platební kartě

 

Abychom vám používání platební karty ještě více ulehčili, přicházíme s dalším vylepšením. Představte si například, že chcete zaplatit objednávku na e-shopu, ale peněženku s kartou nemáte právě po ruce. Žádný problém! Všechny informace o platební kartě, které budete pro platbu online potřebovat, najdete v naší appce, takže nemusíte nikam chodit.

Mějte na paměti

  • Kompletní informace o kartě se zobrazí maximálně na 60 sekund. Po uplynutí této doby se okno s údaji automaticky zavře.
  • Abyste se k údajům dostali jen vy a nikdo jiný, zobrazí se až po zadání PIN kódu k aplikaci.
  • Z bezpečnostních důvodů nikdy nevytvářejte snímek obrazovky (screenshot), který zobrazuje kompletní informace o platební kartě.

 

Jak si zobrazíte informace o kartě během pár vteřin?

  1. Pokud ještě nemáte mobilní aplikaci mBank, stáhněte si ji z Google Pay nebo App Store nebo Huawei App Gallery a pak aplikaci spárujte s účtem.

  2. Přihlaste se do mobilní aplikace a přejděte do části „Produkty“. Následně klikněte na záložku „Karty“ a potom na kartu, ke které chcete informace zobrazit  3. Zobrazí se detaily platební karty. Na obrázku karty v pravém horním rohu najdete ikonu oka s textem „Detaily karty“. V některých případech se může zobrazit jen ikona oka bez textu. Klikněte na ikonu.  4. Aplikace vás vyzve k zadání PIN kódu. Zadejte a potvrďte svůj PIN pro přihlášení do aplikace.   5. Na 60 vteřin se zobrazí kompletní informace o vámi zvolené platební kartě.
    U eKarty je možné kopírovat číslo karty do schránky podržením prstu na čísle karty.