Dosloužila vám stará lednice či pračka a vy nutně potřebujete koupit novou. Vaše auto snů je v nabídce za zvýhodněnou cenu, která platí pouze dnes. Neodkladná oprava v domácnosti. Znáte to, v životě každého z nás se mohou objevit situace, kdy potřebujete peníze co nejdřív.

 

Stačí když jste aktivní klient, máte předschválenou žádost o půjčku a problém je vyřešený do 10 minut. S mobilní aplikací mBank všechno vyřešíte odkudkoliv. Navíc půjčka od mBank je vždycky transparentní a bez poplatků.

 

Vyplnění žádosti je jednoduché, nemusíte vyplňovat osobní údaje, všechno za vás vyplní aplikace. Vy si zvolíte kolik si chcete půjčit a jak dlouho chcete splácet.

Jak si požádat o půjčku v mobilní aplikaci?

1. Přihlašte se do aplikace, ve spodním menu klikněte na "Finance" a potom vyberte záložku "Úvěry". Kliknutím na "Chci Peníze" se dostanete do žádosti. 

2. Zvolte si kolik si chcete půjčit, dobu splácení a den pravidelné splátky. Aplikace vám hned zobrazí i výšku měsíční splátky, úrok a RPSN.

3. Potvrďte souhlasy potřebné ke zpracování vaší žádosti .

Jak podepsat smlouvu v mobilní aplikaci?

1. Po schválení vaší žádosti vám přijde zpráva do aplikace.

2. K dispozici máte plné znění smlouvy o mPůjčce Plus.

3. Smlouvu podepíšete PIN kódem, který máte nastavený pro mobilní aplikaci. 

4. Hotovo, peníze máte na účtě.

Založení bankovního účtu online v aplikaci mBank

Bankovní účet zdarma založíte pohodlně odkudkoliv, ať už jste doma na gauči, nebo na cestách. Stačí si stáhnout naši appku a můžete se do toho pustit.

 

Mobilní aplikace mBank pro Android Mobilní aplikace mBank pro iOS Mobilní aplikace mBank pro Huawei