• Zaznamenali jsme, že se v poslední době rozmáhají podvodné webové stránky, které připomínají přihlašovací stránky do internetového bankovnictví mBank.
  • Buďte opatrní a vždy si zkontrolujte, že se přihlašujete přes oficiální stránky www.mbank.cz. Nikdy se do svých účtů nepřihlašujte přes zaslané odkazy, ani přes odkazy nalezené ve vyhledávačích.
  • Pokud už se vám něco takového stalo, co nejdříve si všude změňte přihlašovací hesla a zavolejte nám na mLinku (tel. 222 111 999), kde vám pomůžeme.

Měli jste někdy problém zapamatovat si přihlašovací jméno do internetového bankovnictví? Nabízíme vám řadu možností pro jeho snadné a pohodlné vyřešení.

  1. V nastavení internetového bankovnictví si můžete zapnout přihlášení prostřednictvím čísla vaší aktivní karty. Přihlašovací jméno tak máte stále s sebou.

  2. Ještě lepší možnost je zvolit si uživatelské jméno dle vlastního výběru. Jedinou podmínkou je minimální délka 8 znaků a nesmí již být v našem systému obsazeno. Jakmile uživatelské jméno jednou použijete, už jej nemůže použít nikdo jiný.

  3. Nebo můžete své přihlašovací jméno zjistit na pár kliků v appce mBank. Stačí po přihlášení přejít do Nastavení (ikona ozubeného kolečka v pravém horním rohu), kliknout na „přístup do banky“ a následně v části „vaše identifikační číslo“ zvolit „zobrazit“.