Kariéra :: mBank.cz

Kariéra v mBank

Na českém a slovenském trhu posouváme hranice internetového bankovnictví již od roku 2007. Naším cílem je být našim zákazníkům nekonvenčním a spolehlivým partnerem. Takové prostředí si vytváříme i uvnitř společnosti, kam hledáme výjimečné a inteligentní osobnosti, které zvídavě a se zájmem překonávají jak zaběhnuté standardy, tak i vlastní možnosti.

V mBank dostávají šanci jak zkušení profesionálové, tak mladí absolventi, kteří mají drive a potenciál stát se úspěšnými členy našeho mTýmu.

Své kolegy si do svých řad vybíráme velmi pečlivě a chceme, aby se každý s námi cítil dobře i měl možnost ukázat a vydat ze sebe to nejlepší. Na oplátku svým lidem dáváme možnost otevřeného rozvoje v rámci celé banky. Když vidíme v člověku talent a ochotu růst, otevíráme dveře do všech oddělení, kde může svůj talent rozvíjet.

Volné pozice

mKultura

Za tvrdou práci se umíme odměnit, jak v rámci benefitních balíčků (např. studijní volno, jóga na pracovišti, zvýhodněná hypotéka a mnoho dalších), tak společnými akcemi, kde relaxujeme, bavíme se a navazujeme kontakty i s těmi kolegy, se kterými nemáme tolik příležitostí k setkávání v průběhu pracovní doby.

mLidé

Vytváříme otevřené pracovní příležitosti pro všechny, kteří svou práci vnímají jako možnost k rozvoji a mají ji rádi. Podporujeme posuny v rámci všech oddělení v bance, a to i mezi zeměmi. Klíčem k úspěchu je chtít a nebát se.

Brzy zde najdete příběhy našich úspěšných kolegů.

mKariéra

mKariéra

Chceš se znovu těšit do své práce? Máš rád dynamické a přátelské prostředí? Jsi týmový hráč s pozitivním přístupem i k negativním věcem?  Chceš pracovat v bance, která je leaderem v retailovém a internetovém bankovnictví? Ano? Připoj se k nám!

V mBank dostávají šanci jak zkušení profesionálové, tak mladí absolventi, kteří mají drive a potenciál stát se úspěšnými členy našeho mTýmu.

mSTUDENT

mStudent

Také jsme kdysi studovali a museli nějak pracovně začít… Tou nejlepší cestou do takových začátků jsou cenné pracovní zkušenosti. V mBank hledáme do každoročních letních stáží ty nejšikovnější studenty či absolventy, abychom s nimi společně pracovali na jejich rozvoji. Zároveň studentům nabízíme spolupráci v oblasti absolventských prací, pečlivě si ale vybíráme studenty, se kterými se do nich pustíme. Rádi děláme věci, které jsou přínosné a použitelné v každodenní bankovní praxi.