Odpovědět

Specialista v odd. úvěrové politiky a kontroly FO portfolia

Ahoj,
jmenuji se Vlado a v mBank mám na starosti tým Credit Policy pro Českou i Slovenskou republiku, do kterého hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici senior specialisty úvěrové politiky v oblasti spotřebitelských úvěrů. V teamu máme hodně šikovné a zkušené kolegy a pracujeme i s kolegy z centrály mateřské banky v Polsku, takže se můžeš naučit spoustu nového a získat množství zkušeností. Budeš pracovat samostatně a mít prostor pro seberealizaci. U nás je hlavní pozitivní přístup, zájem a chuť se do toho pustit.

Náš tým má na starosti kvalitu úvěrového portfolia, nastavováni schvalovacího procesu z pohledu rizika a tvorbu analýz. Hledáme kolegyni či kolegu který se nebojí výzev a nových věcí. Protože jsme malá banka, pracujeme na množstvím různorodých úkolů, spolupracujeme na zajímavých projektech a vývoji nových produktů a tak se určitě nebudeš nudit.

 

Jaká práce Tě u nás čeká?

 • Manažment riskového procesu spotřebitelských úvěrů
 • Práce s čísly, reporty a analýzy portfolia klientů, kteří mají náš spotřebák
 • Spolupráce s ostatními týmy v bance a to hlavně při nastavování schvalovacího procesu spotřebitelských úvěrů a vývoje produktů
 • A další zajímavé úkoly

 

Co očekáváme my od Tebe?

 • VŠ vzdělání
 • Zkušenosti s SQL
 • MS Excel na úrovni pokročilý
 • Schopnost aktivně komunikovat v angličtině
 • Schopnost samostatně zpracovávat analýzy
 • 2 roky praxe na pozici spojené s úvěry ve finanční instituci výhodou
 • Aktivní přístup k práci, analytické a logické uvažování v souvislostech, pečlivost, samostatnost, flexibilita, pozitivní přístup, týmová spolupráce

 

Nabízíme:

 • perspektivní zaměstnání ve stabilním oboru
 • mladý, přátelský a dynamický kolektiv, který přináší na trh novou generaci bankovnictví
 • příjemné pracovní prostředí s otevřeností ke změnám
 • zajímavé zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, sick days, den volna k narozeninám, program zdravého životního stylu a spousta dalších interních událostí, příspěvek na multisport kartu, zvýhodněné bankovní produkty, ...)
 • pracoviště v nové moderní budově Butterfly v Karlíně, blízko metra Křižíkova, Invalidovna nebo zastávky tram Urxova

 

Pokud si myslíš, že bys mohl/a být tím pravým člověkem pro můj tým, pošli prosím svůj životopis včetně motivačního dopisu, kde popiš proč zrovna ty jsi vhodným kandidátem/kandidátkou a své časové možnosti. CV spolu s motivačním dopisem zašli e-mailem na HR oddělení - Join@mBank.cz

Pokud budeš vyhovovat našim požadavkům, tak se s Tebou spojíme a dohodneme se na termínu osobního pohovoru.

Těšíme se na Tebe!

 

 

 

 

Jak pracujeme s Vašimi osobními údaji ve výběrovém řízení?

V souvislosti s evropským nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) bychom Vás rádi informovali, jak zpracováváme Vaše osobní údaje (OU). OU uvedené ve Vašem CV, motivačním dopise, případně dalších dokumentech poskytujete společnosti mBank S.A, organizační složka, se sídlem Pernerova 691/42, 186 00 Praha 8, IČO: 27943445. V souladu s účelem výběrového řízení (VŘ) zpracováváme pouze nezbytné OU, zejména: 1. kontaktní údaje, 2. kvalifikační předpoklady (vzdělání a zkušenosti, jazykové znalosti), 3. související s povinností banky se chovat při náboru zaměstnance odpovědně (bezúhonnost, bezdlužnost), 4. osobnostní vlastnosti (pouze u vybraných pozic).

OU uchováváme pouze po dobu nezbytně nutnou k naplnění účelu VŘ, to je oprávněný zájem společnosti, a skartujeme nejdéle do šesti měsíců od jeho ukončení. Pokud jste nám dali též souhlas ke zpracování OU pro budoucí VŘ, tak po dobu trvání souhlasu. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. Právním základem pro zpracování OU může být též plnění povinností banky vyplývajících ze zákona.

Ke zpracování OU využíváme elektronický sytém určený výlučně pro nábor. Jeho prostřednictvím s Vámi můžeme písemně komunikovat o průběhu a výsledku VŘ. Přístup k Vašim OU tak má pouze recruiter a náborující manažer, případně externí osoba zodpovědná za nábor pro obchodní místa mBank (regionální ředitel). Toto technické a organizační opatření umožňuje bezpečné zpracování Vašich OU v mBank.

V souvislosti se zpracováním Vašich OU, máte právo: 1. na informaci, jaké OU zpracováváme, 2. požadovat opravu nepřesných OU či výmaz OU, 3. požadovat omezení jejich zpracování, pokud mBank již není oprávněna OU zpracovávat, 4. podat námitku proti zpracování OU, pokud máte za to, že se tak děje v rozporu s právními předpisy, nebo podat stížnost Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Máte k ochraně OU nějakou otázku nebo konkrétní požadavek? Napište nám na GDPR_HR@mbank.cz.