Odpovědět

Podpora týmu Back Office - podatelna

mBank je už od vstupu na CZ/SK trh v roce 2007 synonymem pro MOBILITU a INOVACI v bankovnictví. Naší misí je přicházet s novinkami v produktech i nástrojích, které podporují nezávislost a finanční odpovědnost. Díky jednoduchosti a srozumitelnosti roste důvěra (nejen) našich klientů. Život je neustále v pohybu a my s ním!

mBank je také hrdým zaměstnavatelem skvělých a talentovaných mPeople - už jsou nás přes čtyři stovky! Vytváříme prostředí, kde je radost pracovat, firemní kultura mBank je naším největším benefitem.

 

 

Jsi student/ka nebo rodič na RD a máš kapacitu pracovat 3 dny v týdnu? Chceš se realizovat v moderní bance? Baví tě administrativa? Pak jsi člověk, kterého hledáme!

 

 

V rámci spolupráce ve vedlejším pracovním poměru ti nabízíme:

 • časově neomezenou DPČ
 • zaškolení na zajímavou a zodpovědnou práci
 • benefity, které jinde dostaneš pouze na hlavní pracovní poměr (stravenky, dovolená, Multisport karta, firemní akce), ale hlavně!
 • skvělou partu, která má i mimopracovní přesah

Co na mBance budeš milovat, je její otevřená a přátelská firemní kultura a úžasné nové pracovní prostředí!

 

 

Na zapracování ti dáme dostatečný prostor a taky parťáka:

 • naučíme tě evidenci a třídění příchozích a odchozích dokumentů
 • registraci a zpracování klientských požadavků do systému mBank
 • archivaci dokumentů
 • komunikace s kolegy v rámci banky a externími partnery banky

 

 

Máme ale podmínku:

 • jsi minimálně středoškolák/středoškolačka s maturitou
 • kamarád/ka s počítačem - znalost MS office je nezbytná
 • můžeme se spolehnout na tvou pečlivost a samostatnost
 • a tvoje časová kapacita je 3x6 hodin v týdnu

 

 

Rádi bychom tě přivítali v naší mPartě již od příštího měsíce, tak neváhej a pošli svoje CV s kratičkou informací o své motivaci. Můžeme spolu odstartovat už 1.12.2018.

 

 

 

Pokud si myslíš, že bys mohl/a být tím pravým člověkem pro můj tým, pošli prosím svůj životopis včetně motivačního dopisu, kde popiš proč zrovna ty jsi vhodným kandidátem/kandidátkou a své časové možnosti. CV spolu s motivačním dopisem zašli e-mailem na HR oddělení - Join@mBank.cz

Pokud budeš vyhovovat našim požadavkům, tak se s Tebou spojíme a dohodneme se na termínu osobního pohovoru.

Těšíme se na Tebe!

 

 

 

 

Jak pracujeme s Vašimi osobními údaji ve výběrovém řízení?

V souvislosti s evropským nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) bychom Vás rádi informovali, jak zpracováváme Vaše osobní údaje (OU). OU uvedené ve Vašem CV, motivačním dopise, případně dalších dokumentech poskytujete společnosti mBank S.A, organizační složka, se sídlem Pernerova 691/42, 186 00 Praha 8, IČO: 27943445. V souladu s účelem výběrového řízení (VŘ) zpracováváme pouze nezbytné OU, zejména: 1. kontaktní údaje, 2. kvalifikační předpoklady (vzdělání a zkušenosti, jazykové znalosti), 3. související s povinností banky se chovat při náboru zaměstnance odpovědně (bezúhonnost, bezdlužnost), 4. osobnostní vlastnosti (pouze u vybraných pozic).

OU uchováváme pouze po dobu nezbytně nutnou k naplnění účelu VŘ, to je oprávněný zájem společnosti, a skartujeme nejdéle do šesti měsíců od jeho ukončení. Pokud jste nám dali též souhlas ke zpracování OU pro budoucí VŘ, tak po dobu trvání souhlasu. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. Právním základem pro zpracování OU může být též plnění povinností banky vyplývajících ze zákona.

Ke zpracování OU využíváme elektronický sytém určený výlučně pro nábor. Jeho prostřednictvím s Vámi můžeme písemně komunikovat o průběhu a výsledku VŘ. Přístup k Vašim OU tak má pouze recruiter a náborující manažer, případně externí osoba zodpovědná za nábor pro obchodní místa mBank (regionální ředitel). Toto technické a organizační opatření umožňuje bezpečné zpracování Vašich OU v mBank.

V souvislosti se zpracováním Vašich OU, máte právo: 1. na informaci, jaké OU zpracováváme, 2. požadovat opravu nepřesných OU či výmaz OU, 3. požadovat omezení jejich zpracování, pokud mBank již není oprávněna OU zpracovávat, 4. podat námitku proti zpracování OU, pokud máte za to, že se tak děje v rozporu s právními předpisy, nebo podat stížnost Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Máte k ochraně OU nějakou otázku nebo konkrétní požadavek? Napište nám na GDPR_HR@mbank.cz.