Odpovědět

Spotřebitelské úvěry – procesní specialista

mBank je už od vstupu na CZ/SK trh v roce 2007 synonymem pro MOBILITU a INOVACI v bankovnictví. Naší misí je přicházet s novinkami v produktech i nástrojích, které podporují nezávislost a finanční odpovědnost. Díky jednoduchosti a srozumitelnosti roste důvěra (nejen) našich klientů. Život je neustále v pohybu a my s ním!
mBank je také hrdým zaměstnavatelem skvělých a talentovaných mPeople - už jsou nás přes čtyři stovky! Vytváříme prostředí, kde je radost pracovat, firemní kultura mBank je naším největším benefitem.

Ahoj,

jmenuji se Martin a v mBank zastávám pozici vedoucího oddělení business lines, zodpovědného za úvěrové produkty mBank v České republice a na Slovensku. Společně s týmem se staráme o to, aby byly naše úvěrové produkty prodávány za správnou cenu, správnými procesy, za správných podmínek a ve správném množství. Zároveň se staráme o výnosy a poplatkovou politiku, plánování prodávaných objemů, plánování hlavních aktivit spojených s konkrétními úvěrovými produkty, včetně prací na přípravách reklamních kampaních a mnoho dalšího. Do svého týmu hledám zkušeného specialistu, který se postará o to, že naše prodejní procesy budou efektivní, jednoduché a bezchybné jak z pohledu klienta, tak z pohledu banky.

Jaká práce Tě u nás čeká?

 • Neustále vylepšování a optimalizace našich prodejních procesů
 • Tvorba specifikací pro procesní zlepšování
 • Spolupráce s vývojovým oddělením
 • Testování produktů a služeb
 • Sledování trhu a spolupráce na tvorbě novinek
 • Vedení aktivit a projektů vedoucích k zlepšování našich prodejních procesů

Co očekáváme my od Tebe?

 • VŠ/SŠ vzdělání
 • Schopnost aktivně komunikovat v angličtině (výhodou i polština)
 • Minimálně 2 roky praxe na pozici spojené s úvěry či pozici spojené s procesními optimalizacemi
 • Znalost metodik pro procesní optimalizace (např. Lean six sigma) výhodou
 • Aktivní přístup k práci, pečlivost, flexibilita, pozitivní přístup, týmová spolupráce
 • Řidičský průkaz B, ochotu cestovat (Slovensko, Polsko)

Co Ti můžeme nabídnout?

 • Uplatnění kreativity, různorodost
 • Příležitost spolupráce a sdílení zkušeností s experty v dané oblasti (i zahraničními)
 • Skvělý tým lidí

 

Pokud si myslíš, že bys mohl/a být tím pravým člověkem pro můj tým, pošli prosím svůj životopis včetně motivačního dopisu, kde popiš proč zrovna ty jsi vhodným kandidátem/kandidátkou a své časové možnosti. CV spolu s motivačním dopisem zašli e-mailem na HR oddělení - Join@mBank.cz

Pokud budeš vyhovovat našim požadavkům, tak se s Tebou spojíme a dohodneme se na termínu osobního pohovoru.

Těšíme se na Tebe!

 

 

 

 

Jak pracujeme s Vašimi osobními údaji ve výběrovém řízení?

V souvislosti s evropským nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) bychom Vás rádi informovali, jak zpracováváme Vaše osobní údaje (OU). OU uvedené ve Vašem CV, motivačním dopise, případně dalších dokumentech poskytujete společnosti mBank S.A, organizační složka, se sídlem Pernerova 691/42, 186 00 Praha 8, IČO: 27943445. V souladu s účelem výběrového řízení (VŘ) zpracováváme pouze nezbytné OU, zejména: 1. kontaktní údaje, 2. kvalifikační předpoklady (vzdělání a zkušenosti, jazykové znalosti), 3. související s povinností banky se chovat při náboru zaměstnance odpovědně (bezúhonnost, bezdlužnost), 4. osobnostní vlastnosti (pouze u vybraných pozic).

OU uchováváme pouze po dobu nezbytně nutnou k naplnění účelu VŘ, to je oprávněný zájem společnosti, a skartujeme nejdéle do šesti měsíců od jeho ukončení. Pokud jste nám dali též souhlas ke zpracování OU pro budoucí VŘ, tak po dobu trvání souhlasu. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. Právním základem pro zpracování OU může být též plnění povinností banky vyplývajících ze zákona.

Ke zpracování OU využíváme elektronický sytém určený výlučně pro nábor. Jeho prostřednictvím s Vámi můžeme písemně komunikovat o průběhu a výsledku VŘ. Přístup k Vašim OU tak má pouze recruiter a náborující manažer, případně externí osoba zodpovědná za nábor pro obchodní místa mBank (regionální ředitel). Toto technické a organizační opatření umožňuje bezpečné zpracování Vašich OU v mBank.

V souvislosti se zpracováním Vašich OU, máte právo: 1. na informaci, jaké OU zpracováváme, 2. požadovat opravu nepřesných OU či výmaz OU, 3. požadovat omezení jejich zpracování, pokud mBank již není oprávněna OU zpracovávat, 4. podat námitku proti zpracování OU, pokud máte za to, že se tak děje v rozporu s právními předpisy, nebo podat stížnost Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Máte k ochraně OU nějakou otázku nebo konkrétní požadavek? Napište nám na GDPR_HR@mbank.cz.