Užili jste si zážitky Weef a Milana v naší výzvě S mAppkou na cestách?

Naši cestovatelé a blogeři projeli během 14dní Česko a Slovensko bez koruny v kapse a všude platili jen mobilem. Sami jste mohli vidět, jak je placení přes mobil jednoduché, pohodlné a bezpečné zároveň.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte s mBank!

 V období od 3. září do 28. října 2018 rozdáváme každý týden 15 000 Kč.

Stáhněte si appku

Přidejte svou kartu

Vyplňte formulář (do pole Promo kód napište "mAppka")

Zaplaťte mobilem alespoň jednou týdně

Vyhrajte 15 000 Kč

Stačí se zaregistrovat (do pole Promo kód napište "mAppka"), alespoň jednou v soutěžním týdnu zaplatit mobilem prostřednictvím služby Google Pay, která je integrovaná v mobilní aplikaci mBank a jste ve hře! Po dobu 8 týdnů losujeme každý týden jednoho výherce. Vyzkoušejte si, že bez karty i hotovosti se dá lehce obejít, a navíc vyhrát!

Do soutěže se mohou přihlásit pouze klienti mBank, kteří mají mobilní telefon s operačním systémem Android, který podporuje službu Google Pay. Pokud ještě nejste klientem mBank, stačí si založit mKonto spolu s platební kartou a můžete soutěžit také. 

 

 

Chci soutěžit

 

Veškeré podrobnosti o soutěži a pravidla naleznete zde.

Inspirujte se Weef a Milanem, kteří dva týdny sbírají zážitky,

za které platí pouze mobilem.

 

„Miluju cestování a výzvy, tak to by bylo, abych nepřijala výzvu mBank. Zároveň mě baví technologie, kterých se mnohé ženy bojí. Ráda bych jim ukázala, že jim může appka mBank usnadnit život a není třeba se jí bát." Výzva mBank ma zaujala najmä preto, že spojím príjemné s užitočným. Otestujem appku mBank i cestovanie bez peňaženky, a zároveň spoznám výnimočné miesta v Česku. Zážitky z ciest zaznamenám na svoj blog, aby aj Slováci vedeli, čo sa v Čechách oplatí vidieť."

 

Víte, jak aktivovat mobilní placení na vašem zařízení? Poradíme vám, jak na to.

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu.

Instagram Facebook

 

 

Ještě nesbíráte zážitky s naší appkou? Stáhněte si ji zde:

Google Play