Ulovte si nejlevnější mobilní tarif! Pořiďte si mVolání.

Máte výhodný účet u mBank a ještě nemáte nejlevnější mobilní tarif? Je čas si pospíšit!

Už jen do 30. 6. 2015 si u nás můžete pořídit nejlevnější neomezené volání na trhu. Využijte poslední možnost získat jeden ze dvou výhodných tarifů. Jsou nejlevnější na trhu a to vám garantujeme!


mVolání za 599 Kč, mVolání mini za 300 KčPospěšte si pro mVolání a volejte levněji již dnes!


Objednejte si mVolání


Aktivační kód pro mVolání naleznete ve zprávě ve svém internetovém bankovnictví.

Tato zpráva byla vygenerována automaticky, neodpovídejte na ni prosím. V případě jakýchkoliv pochybností nebo otázek kontaktujte operátora mLinky na telefonním čísle 844 777 000 nebo prostřednictvím e-mailu kontakt@mbank.cz.

Tato zpráva byla odeslána na základě Vámi uděleného souhlasu ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti), ve znění pozdějších předpisů. Pokud si nepřejete, aby Vám byly obchodní informace a sdělení mBank nadále zasílány, kontaktujte nás prostřednictvím mLinky. Změnu Vašeho souhlasu, včetně aktualizace e-mailové adresy, lze také provést v internetovém bankovnictví v sekci Nastavení (ozubené kolečko nad tlačítkem Moje finance) - Souhlasy.

Připomínáme, že mBank v zaslaných e-mailech nikdy nepožaduje zaslání či potvrzení hesel, osobních údajů, čísel platebních karet nebo PIN kódů, ani neposílá odkazy na stránky, na kterých je potřeba tyto údaje doplnit.

mBank S.A., se sídlem ul. Senatorska 18, 00-950 Warszawa, Polsko, zapsaná v Celostátním soudním rejstříku (KRS) Rejstříku podnikatelů vedeném u Obvodního soudu hl. m. Varšavy, XII. hospodářské oddělení, pod číslem KRS0000025237, REGON: 001254524, vykonávající bankovní činnost na území České republiky prostřednictvím pobočky banky mBank S.A., organizační složka, se sídlem Sokolovská 668/136d, 186 00 Praha 8, IČ: 27943445, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl A, vložka 58319.

Tato zpráva má informační charakter, nejedná se o návrh na uzavření smlouvy nebo příslib.