Podnikatelský účet mKonto Business vám nyní dá 300 Kč za první platbu kartou a až do 30. 6. 2017 s ním navíc získáte 1 % zpět z každé transakce kartou, měsíčně tedy až 2 500 Kč na mKonto Business? Je to jednoduché. Stačí si založit mKonto  Business a v rámci žádosti požádat o debetní platební kartu MasterCard Debit Business. (Pravidla akce)

 

 

Další výhody mKonta Business

  • založení a vedení účtu zdarma
  • všechny výběry z libovolného bankomatu v ČR i zahraničí zdarma,
    stačí si vybrat alespoň 1 500 Kč (v zahraničí ekvivalent v cizí měně)
  • všechny příchozí a odchozí domácí tuzemské platby zdarma
  • všechny trvalé příkazy i inkasa zdarma
  • vklad hotovosti do 50 000 Kč měsíčně na České poště zdarma - Pravidla pro vklad zdarma
  • veškeré převody mezi všemi účty v mBank okamžitě a zdarma

 

Máte již mKonto Business, ale nemáte platební kartu? Požádejte o MasterCard Debit Business v internetovém bankovnictví. Využívajte ji aktivně a 300 Kč i měsíční bonus až 2 500 Kč může být váš.

 

Rychlé transakce s účtem – kdekoliv a kdykoliv

Platby mezi účty v mBank provádíme ihned. Převody mezi bankami v ČR provádíme nejen zdarma ale i rychle a bez expresních příplatků.

Účet máte dostupný nejen přes internetové bankovnictví, ale i přes aplikaci v mobilním telefonu nebo tabletu. Využít můžete i obsluhu účtu přes naší mLinku. Pokud si přejete, můžeme vás o operacích na účtu informovat přes SMS (služba SMS push) nebo e-mail (E-mail push)

Jak zřídit mKonto Business

Připravte si občanský průkaz a doklad o podnikání (živnostenský list, výpis z obchodního rejstříku apod.).

Pak už si můžete vybrat, zda žádost o účet mKonto Business podáte na internetu nebo na některé z našich poboček. V případě podání na internetu vám smlouvu zdarma doručíme až domů.